Перейти до вмісту

Він був ідеальним чоловіком та батьком, але в один момент, чоловік показався мені зовсім іншою людиною. Після такого, я вирішила подати на розлучення

З чоловіком ми живем уже 7 років. Чоловік у був дуже добрий, турботливий, не гуляє, завжди проводить час зі мною та сином. Серйозних сварок у нас не було, завжди підтримували один одного та жили в згагоді.

Одного разу, Олег дуже сулильна посварився з моїм братом. Він був дуже неспокійний та злий. В цей час син захотів спати та почав плакати, чоловік ні з того ні з сього почав сильно кричати на дитину.

Зазвичай, він був хрошим татом, завжди виконував усі бажання сина та в любій ситуації, старався заспокоїти його. Але не цього разу. Син далі вередував та недавав взяти його на руки, щоб заспоїти. У підсумку я ледве взяла його на руки, чоловік почав на мене кричати, обзивати мене різними словами, а потім взагалі намагався мене вдарити.

Читайте також: Якщо випадає волосся, вам допоможуть суцвіття ромашки і лавровий лист: результат вас вразить

Я ніколи не думала, що почую таке від чоловіка. А найгірше те, що все це відбувалося на очах у сина. І ось я почала думати, як бути далі.

На наступний день, він вибачався, казав, що сам не розуміє, чому так вчора повів себе. Природно, сьогодні він вибачається, але мені уже непотрібні його вибачення, я просто в трансі.

Я довго думала, але все ж таки вирішила, що подам на розлучення. Я не хочу, щоб моя дитина росла в такій обстановці, мені дуже важко на душі, що так все получилося …