Перейти до вмісту

Він передав мені великий букет улюблених квітів з запискою

Напередодні Дня народження моєї доньки кума поцікавилась у мене:

– Олю, а, може, не треба влаштовувати таке величезне святкування? Ми можемо просто спекти Іринці смачний торт, зробити салатик, картоплю з куркою запекти і посидіти скромно.

– Та ні, я вже пообіцяла дитині зробити так, як вона хотіла. Щоб були аніматори, багато гостей, великий стіл, фотограф, двоповерховий торт.

Ми з Миколою жили гарно і я можу щиро сказати, що почувалась щасливою в шлюбі. Тоді у нас є довгоочікуване дитя.  Так, кожен її День народження святкували «на широку ногу».

І ось знову було 4 місяці до семиріччя нашої принцеси. Я вже почала задумуватися над розвагами, столом, та не судилося відсвяткувати належним чином… Наші плани різко обірвалися.

Читайте також Нехай дружина сама займається дочками, готує обіди та вечерю, перевіряє домашні завдання.

Мій найкращий, найуважніший чоловік потрапив у ДТП. На жаль, врятувати його не вдалося. Так ми залишилися без дорогої людини. Іра дуже сумувала за татком і постійно плакала, тому я вирішила витягнути дитину з цього пригніченого стану і все ж таки здійснити плани щодо Дня народження.

Я домовилась з кафе, сама спекла торт за рецептом із Інтернету, купила подарунок, надула кульки та заховала їх, аби донька не побачила раніше часу. Та перед сном все одно якось огорнули тривожні почуття. Вже завтра такий важливий для нашої сім’ї день і я вперше не почую таких теплих слів:

– Олечко, я так кохаю тебе! Вітаю тебе з Днем народження нашої принцеси. Безмежно вдячний тобі за це чудо. – промовляв Микола, ніжно цілуючи мене в щоку.

Я затряслася уві сні. Нібито відчула на собі його холодні дотики. Серце мало не вистрибнуло з грудей. Це всього лиш сон, а скільки відчуттів і спогадів.

Знову опускаю голову на подушку і промовляю, дивлячись на стелю: «Дякую, тобі милий, що прийшов у цей день»

Зранку відразу забираю кульки і прямую до кімнати доньки. І як тільки промовляю слова вітання, в двері хтось стукає. Виявилося, кур’єр. Він передав мені великий букет улюблених квітів з запискою «Я дякую тобі кохана за доньку, люблю вас і буду поруч завжди…»

А вже під час святкування Ірині надарували купу всього. Дитина була щаслива, а я щаслива, коли щаслива вона.