Перейти до вмісту

Він всі свої гроші витрачав суто на свої потреби. Всю сім’ю і дітей повісив на мене.

На день народження молодшої дочки він сказав, що я ж, мовляв, хотіла піти, і вигнав мене о 2 годині ночі. Почав кидати мої речі. Я забрала найнеобхідніші, і пішла. Без дітей.

З чоловіком ми 13 років прожили в цивільному шлюбі. У нього до мене був уже шлюб, але він розлучився. тому ми обоє не поспішали офіційно реєструвати відносити, хотіли себе перевірити. Він має з першою дружиною доньку. У нас є двоє спільних діток.

Читайте такожЯ сказала чоловікові, що не дам його батькам бачитися з нашою дитиною.

Він вперше обпікся, і я не стала квапити його. Але всі 13 років спільного життя він продовжував судитися з першою дружиною. Суперечки були щодо аліментів і довіреності на дитину.

Згодом і у нас в родині теж почалися проблеми. Він всі свої гроші витрачав суто на свої потреби. Всю сім’ю і дітей повісив на мене. Мене це все почало дратувати, я не мовчала, а він почав розпускати руки.

Я вирішила піти від нього. Та чоловік він почав переслідувати мене. Ходив на роботу, благав повернутися. Заради дітей і напевно через житло я повернулася до нього. І ми нарешті розписалися.

Спочатку все було нормально, але потім з’явилися колишні однокласники. І він почав зустрічатися з ними в тиждень три рази. Жодного разу мене з собою не брав! Коли я питала, чому для нього такі важливі ці зустрічі або чого я не можу ходити з ним, він не давав чіткої відповіді

Потім на 4 дні з одним товаришем в інше місто поїхав. Через тиждень знову – на 3 дні. У мене терпіння урвалося. Я йому говорила, щоб обирав: сім’ю або колишніх однокласників. Але він нічого не сказав.

Потім на день народження молодшої дочки він прийшов напідпитку і, сказавши, що я ж хотіла піти, вигнав мене о 2 годині ночі. Почав кидати мої речі. Я забрала найнеобхідніші, і пішла.

Наступного дня я попросила, щоб він дітей мені віддав. Але він змінив замок у квартирі і не випускав дітей. Але потім подзвонив, сам сказав, щоб я забрала їх. Але особистих речей, ні моїх, ні дитячих не віддав.
Тепер мені пише смс, що хоче розлучення, говорить, що у нього є інша жінка. І я подала на розлучення. Чи правильно я зробила? і як мені забрати у нього свої і дитячі речі?