Перейти до вмісту

Він зізнався, що давно зраджує мені з тієї милою дівчиною, що їздила з нами на відпочинок.

Ми з друзями вирішили поїхати на природу. Наші сини були в захваті від ідеї. Багаття, намети, риболовля, природа – все, що потрібно для крутих вихідних.

В день виїзду чоловік поїхав на заправку. Ми з дітьми чекали вдома в повній бойовій готовності. Повернувся чоловік не один, в машині сиділа молода дівчина з маленькою дитиною.

-Це Сніжана, дружина мого давнього друга. Вона поїде з нами, а Коля приїде пізніше. Йому треба розв’язати робочі питання.

Вихідні у нас вийшли просто казкові. Давненько я так не відпочивала. Наші хлопчаки вдосталь набігалися й награлися. Ми з кумами добряче насміялися та відпочили на славу. Шкода, що чоловік Сніжани так і не з’явився.

Читайте також Коли розлучаються батьки найбільше страждають діти.

Отож, додому ми відправлялися в тому ж складі, що й приїхали. Сніжана їхала з нами в автомобілі. Вона більше не була відчуженою та замкнутою. Весело зі мною розмовляла, відповідала на всі запитання й цікавилася моїм життям.

Через чотири дні після нашого відпочинку я випадково почула як чоловік розмовляв телефоном. Дякував комусь за пристрасну ніч та обіцяв повторити. Коли я зайшла у кімнату, Влад розгубився та не знав, що робити. Швидко завершив розмову, але з мого погляду зрозумів, що я почула достатньо.

«Хто вона?» – все, що я могла з себе видавити тієї миті. Він зізнався, що давно зраджує мені з тієї милою дівчиною, що їздила з нами на відпочинок. Немає ніякого Миколи й дитина у неї від мого Влада.

Звісно, після цієї історії було розлучення, біль і страждання. Та найгірше, що наші куми знали про його коханку, але й словом не обмовилися. Я виглядала як справжня дурепа. Казкові вихідні обернулися для мене найстрашнішим жахіттям. Я втратила не лише чоловіка, а й двох вірних друзів.