Перейти до вмісту

Він зрадив мені і багато часу просто приховував, що закоханий у іншу.

Я одружена 8 років. маю синочка.

Та ось нещодавно мені здалося, що мій чоловік змінився у поведінці. Якось частіше стали траплятися запізнення на роботі, риболовлі на вихідних. Я не могла повірити у це, адже знала, що в чоловіка немає близьких друзів.

І ось перед новорічними святами він заявив мені, що не буде святкувати із сім’єю, бо піде на корпоратив. Та мені смішно навіть слухати це, адже знаю, що ніяка фірма не святкує Новий рік прямо 31 грудня. Зазвичай, роблять це набагато раніше.

Так то я і вирішила, що він  гуляє на стороні, але доказів у мене не було, тож говорити про це було рано. А коли діти питали, де татусь, я навіть не знала, що сказати у відповідь.

У всіх нас не було ні настрою, ні бажання щось святкувати у неповному складі. Та і спати спокійно я не могла лягти, адже думки про зраду зжирали мене зсередини.

Читайте також А під час відпустки — знову будова в Польщі.

Потім я переконувала себе, що це просто мимовільне захоплення і скоро все пройде. Адже часто доводилося чути про те, що чоловіки швидко поверталися в сім’ю після тимчасових розваг із коханками. Та мене сильно дратували щасливі очі Ростислава. Він ніби був окрилений 24 години на добу. Хіба б ви не засмутилися на моєму місці, якби знали, що інша жінка так радує вашого чоловіка?

І ось настав той самий день. День, коли він сам наважився мені все розповісти. Два місяці тому чоловік випадково зустрів свою першу любов. Вони розговорилися, згадали минуле і почуття знову накрили з головою обох. Та ось декілька днів тому та жінка пішла з цього життя.

Ростислав страшно переживав цю втрату і просто вже не міг тримати це в собі. Сльози прокотилися по його щоках. А я ж почала рюмсати в унісон з ним. Я зрозуміла, наскільки сильними були його почуття до тієї жінки і наскільки тісним був зв’язок ніж ними. Напевно, він не винен в цьому. Адже серцю не накажеш.

Після цього випадку Ростик прямо випав із життя. Як тільки приходив з роботи, плюхкався на ліжко і лежав, дивлячись у стелю. Я вже не знаю, як розрадити ситуацію і взагалі, як себе поводити.

Я не можу покинути цю людину, адже йому й так важко. Та і жити разом доволі нелогічно. Як би там не було, він зрадив мені і багато часу просто приховував, що закоханий у іншу.