Перейти до вмісту

Віник — найкраще проти безгрошів’я і невдач

Не знала, що саме так треба сміття збирати. Та й взагалі не замислювалася, що віник так важливий в господарстві.

Гребінець, ножиці і віник — це три предмети, які є в кожному будинку! З їх допомогою можна не тільки навести порядок в домі і на голові, але і привернути до себе удачу!

Головне — знати деякі тонкощі, а ще — вірити в те, що все вийде! Скажете, що все це — дурниці? А я скажу — що правда в цьому є!

Ось наприклад, взяти віник. Так сталося, що близько трьох місяців в моїй квартирі його не було! Старий і пошарпаний давно на звалищі, а новий купити все ніяк не доходили руки! Навіщо? Адже в будинку є пилосос, можна обійтися і без віника!

В період відсутності цього предмета в будинку, все якось не ладилося: гроші поділися незрозуміло куди, з чоловіком постійно сварки відбувалися, та й взагалі атмосфера в квартирі була так собі!

Якось я подрузі поскаржилася на брак грошей і на те, що вони кудись діваються постійно! Ось вона і запитала: «А у тебе віник як вдома стоїть? Ручкою вниз чи ручкою вгору?».

Ви не уявляєте, якими очима вона на мене глянула, коли дізналася, що віник в моєму будинку взагалі відсутній. Здавалося, вона готова була покрутити пальцем біля скроні, але мабуть, виховання цього не дозволило. Подруга обмежилася тільки словосполученням: «Ти що, очманіла? Як віника немає? Ну ти даєш!»
Після цього, прийшовши додому, і відчуваючи себе злегка« очманілою », я полізла в інтернет, щоб прочитати, що ж такого важливого таїть в собі простий віник. Кількість інформації мене здивувало. З усіх джерел мчала думка в маси: Віник в господарстві повинен бути!

 

Читайте також Олена погодилася. У 30 років вона вступила до університету, в 35 років закінчила його з відзнакою і пропозицією на роботу в одну і найуспішніших фірм області, адже її ідеї неймовірно сподобалися. Тепер вона щаслива і на роботі і вдома. І точно знає, що мрії збуваються в будь-якому віці.

Без нього ну ніяк. Коротше кажучи, в той же день я пішла і придбала найкрасивіший віник в магазині, урочисто внесла його додому. Проробивши всі необхідні ритуали, поставила його догори ногами і стала чекати, що ж буде далі!

Через пару днів я забула, про своє придбання. Домашні клопоти, діти і всі справи. Після закінчення декількох тижнів, сидячи за чашкою кави підводила підсумки. Мені було радісно, ​​адже в цьому місяці вдалося відкласти деяку суму грошей на відпочинок.

Так само вдалося позбутися від нежиті і кашлю у дітей, не використовуючи антибіотик. А головне — чоловік зранку йдучи на роботу замість звичайного, недбало кинутого «Бувай», поцілував і ласкаво сказав: «До вечора»!

Відкривши комору, погляд впав на віник, який гордо стояв в кутку догори ногами … «Невже і справді діє?» — майнула думка в моїй голові.

Після хвилинного споглядання кута, я поспішила залізти в інтернет, а вже через кілька хвилин бігала з віником і обмітала всі кути, примовляючи рекомендовані фрази: «Бруд вимітаю, достаток залучаю»!
Хтось скаже, що все це нісенітниця! Комусь здасться, що все це бабусині казки, або простий збіг! Але, скажу я вам: «Кожен сам вирішує, що правда, а що ні! І кожен сам вирішує у що вірити!»

Бажаю, щоб у кожного з нас в будинку жила удача, не покидало здоров’я і водилися гроші!