Перейти до вмісту

Візьми за правило просто жити.

Це гра така. Все, що я знаю про правила – їх тут слід дотримуватися… Ось, якщо ти, наприклад, річка. Тоді тобі потрібно плисти, цілуючи ліві і праві береги. Якщо ти маяк – тобі світити, щоб люди і кораблі не збивалися зі свого маршруту. Якщо ти величезний ліс – будь добрим, подбай про співвідношенні вологи, повітря і тепла.

Читайте також На прапорах країн не використовується фіолетовий колір

Але ти – людина, і скільки я не намагаюся, не можу розібратися з правилами для тебе. Ти можеш бути найдобрішим – і програти, можеш ніколи не обманювати – і опинитися зрадженим, можеш вибудувати собі найміцніший панцир – і він буде зломлений всього лиш одними обіймами. Діяти з кращих спонукань і почути: «Ти все зіпсував», переплутати контакт, відправляючи «На добраніч» і отримати у відповідь: «Ти, здається, врятував мене від кошмарів».

Це гра така: випадковий перехожий може сказати те саме слово, яке допоможе знайти відповідь, найкращою подорожжю цілком здатне виявитися та, на початку якої ти втратив адреса пункту прибуття, а людина, з якою ви не знайшли спільну мову при першій зустрічі – співпаде з тобою по всіх лініях і родимках, і допоможе тобі згадати саму себе, а може і не згадати, а створити. Як бачиш, дуже багато речей непередбачуваних, і не так багато – однаково працюють для всіх.

Ось наприклад, подивися, що трапиться, якщо ти за правило візьмеш просто жити.