Перейти до вмісту

Вогняний масаж покращує фізичну форму та самопочуття.

Масаж –  це процедура і приємна, і корисна. Останнім часом популярності набув «вогняний», або «імператорський» масаж. Він поєднує цілющу дію тепла та ефект фототерапії. Ліка­рі Тибету та Китаю, де такий ма­саж практикують кілька тисячоліть поспіль, стверджують, що вогонь підтримує життєву силу людини, зцілює тіло, знімає усі больові від­чуття, очищує кров та навіть ауру.

«Процедура цілком безпечна і не складна. Клієнт обирає частину тіла, яку хотів би вилікувати або покра­щити її зовнішній вигляд. Зазви­чай це спина, живіт, голова, ноги… Цю частину тіла спочатку злегка масажують руками. Потім накладають натуральну тканину, змочену ліку­вальними оліями, які підбираюся для кожного клієнта особисто. Звер­ху слід розмістити  кілька шарів вологої тканини, яку поливають спиртови­ми настоянками трав і… підпалюють». Через 10−30 секунд вогонь слід га­сити. Процедуру повторюють де­кілька разів поспіль.

Під дією тканини пори шкіри роз­криваються, і, як наслідок, трав’яні екстракти потрапляють у кров. По­кращується кровообіг. Таким чином розсмоктуються гематоми, зни­кають запалення, набряки, з орга­нізму виходять токсини. Процеду­ра усуває спазм м’язів, напруження нервової системи. В організмі поси­люється енергетичний обмін.

«Китайські медики стверджують, що вогонь необхідно використову­вати для підтримки так званої Юань-ци — життєвої енергії, отриманої під час народження. В такий спосіб лі­кують артрити, радикуліт, остео­хондроз, артроз, плексит. У пригоді стає фармакологічна дія викорис­таних як компреси трав. Зазвичай застосовують м’яту, рум’янок, чи­стотіл, зелений чай. Прогрівальний ефект можна порівняти з тим, який отримуємо у бані або сауні».

Тибетські медики перекона­ні, що вогонь очищає тіло. Спалю­ючи хвороби та негатив, стихія на­повнює людину новими силами. Тому, на відміну від класичних тех­нік, покращує не лише фізичну фор­му, а й енергетичну. Під час епіде­мії,  на цей різновид масажу особливий попит ще й тому, що він зміцнює імунітет, знімає стрес та емоційну напругу. Звільняючись від шкідливих продук­тів розпаду, клітини починають ви­робляти вітамін D. Покращується робота внутрішніх органів, загальне самопочуття, настрій.

Читайте також: Найпопулярніші фрази, які допоможуть зрозуміти співрозмовника.

Незважаючи на цілющі власти­вості, вогняний масаж показаний не всім. Хоча китайські медики пе­реконують, що протипоказань не іс­нує, Фахівці не рекомендують відвідувати сеанси вагітним і жінкам під час «критичних» днів. Не варто застосовувати процедуру людям, які потерпають від діабету на пізніх стадіях: їм властива ламкість капі­лярів. Краще відмовитися від такого масажу за наявності психічних роз­ладів, онкології, нефрозів, кардіо­патії, важких форм гіпертонії. Також необхідно зважати на алергію на де­які різновиди трав і надмірну чутли­вість шкіри. Також не варто займатися самолікуванням, а звернутися до фахівців  та отримати консультацію у лікаря.