Перейти до вмісту

Володимир Зеленський звернувся до українців, – кожен громадянин нашої країни може внести свою лепту в перемогу. Хтось – зі зброєю в руках, хтось – на роботі, а хтось – теплим словом і допомогою

Володимир Зеленський звернувся до українців, що ми усіма силами маємо боротися за свободу, і кожен українець повинен внести свою лепту в перемогу нашої країни, адже ворог просто так не покине територію нашої держави.

Українці повинні продовжувати робити все, для підтримки наших Збройних сил. Для збереження і розвитку економічної активності в Україні – наскільки це можливо. Для підтримки всіх наших громадян…

Володимир Зеленький просить бути уважним до людей, які зараз знаходяться біля вас, і підтримати їх теплими і втішними словами.

Читайте також: Американська розвідка повідомляє, що Путін хоче “парад перемоги 9 травня”, незалежно від стану війни

Кожен громадянин нашої країни може внести свою лепту в перемогу. Хтось – зі зброєю в руках, хтось – на роботі, а хтось – теплим словом і допомогою.

Ми сильні і повинні згуртуватися, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за нашу незалежність. За те, щоб Україна жила.