Перейти до вмісту

Вона його любила, а Дмитро все ніяк не міг нагулятися.

Вийшла Зіна заміж по любові. Виховувала сина. Почалося звичайне сімейне життя: траплялися сварки і скандали, бувало, ходили під ручку щасливі.

Вона його любила, а Дмитро все ніяк не міг нагулятися. Але не спійманий – не злодій…

Зіна здогадувалася про пасії чоловіка, але вирішила, що тато для малюка – важливіше, ніж її образи. Тільки намагалася контролювати Дмитра, не відпускати до друзів надовго і час від часу перевіряла його мобільний, читала СМС-повідомлення.

Ось так одного разу вона і перехопила повідомлення від однієї мадам. Стало ясно, що вони домовилися про зустріч на її території. Не тямлячи себе від злості Зіна сказала чоловікові, щоб він котився на це побачення і взагалі на всі чотири сторони.

Діма зрозумів, що заперечувати і викручуватися вже марно і пішов з дому, залишивши заплакану дружину. Зіна ще посиділа, пожурилася, а потім подумала, як бути далі. В голові крутилися неприємні виснажливі думки про те, як він зараз приїхав до коханки, весь бідний і нещасний…

Уявила, як вони зараз обговорюють її, мегеру-дружину… І вирішила їхати на туди. Благо, запам’ятала адресу, яка була написана в тому СМС. Сидячи в таксі, вона думала що робити: повернути чоловіка звідти додому і поговорити серйозно?

Читайте також: –Їхня сім’я ідеальна, але Галина нещасна .

Але не судилося вирішити це питання Зіні… Не судилося доїхати. У таксі врізалася інша машина з п’яним водієм. Таксист не особливо постраждав, а молоду жінку доправили в реанімацію… Так вона стала інвалідом.

Перші місяці ще сподівалися, що вона видужає, буде ходити. Але через півроку стало ясно, що це назавжди. Чоловік жив з нею, заради пристойності доглядав і допомагав їй. Але через рік його сили були вже на межі.

Адже він звик, що після роботи і гулянки приходив в чистий і затишний будинок. Все приготовано і випрано. А тут мало того, що тепер все треба самому робити, так ще й доводиться допомагати дружині заново вчитися жити по-іншому. І до того ж, бачити відчай в очах іншої людини-це морально важко.

Він пішов, залишивши її з дитиною під опікою тещі. Але не все так сумно. Через деякий час Зіна прийшла до тями після цього подвійного стресу. І змогла стати більш самостійною. А через три роки вона зустріла чоловіка, який прийняв її таку, яка вона є.

Її мама переїхала назад до себе, і Зіна почала з ним жити. Звичайно, він не такий успішний і яскравий, як Дмитро, але спокійний і хороший сім’янин. І з ним Зіна отримала довгоочікуваний і психологічний спокій в житті. Почала навіть брати участь в олімпіадах для людей з обмеженими можливостями

А Діма після того одружувався ще два рази, з’явилися ще діти. Але ці його шлюби також розпалися. Не так давно він знайшов нову наречену і живе поки з нею. Але не одружується офіційно і його дівчина дуже тим незадоволена. Дмитро Так само займається бізнесом і виплачує аліменти тепер уже на чотирьох дітей…