Перейти до вмісту

Олеся мала все, для щасливого життя. Але через один невдалий відпочинок, вона втратила найголовніше

Олеся вийшла заміж за хорошого чоловіка, була коханою дружиною тай в домівці завжди панували гармонія та затишок. Вона мала все, для щасливого життя. Але через один невдалий відпочинок, вона втратила найголовніше.

Олеся була з багатодітної сім’ї, жили вони бідно, проте їй дісталася й краса, й розум. Закінчивши школу, Олеся  разом з подружкою Дариною поступили в інститут на педагогічний факультет. Мріяла стати вчителькою. Разам з Дариною  проводили багато вільного часу, а також часто ходили в бібліотеку, щоб почитати книжки.

Також читайте: Нитка-оберіг: Якого кольору повина бути нитка на зап’ясті, щоб залучити у ваше життя саме те, чого найбільше потребуєте.

Дівчата жили в гуртожитку. Часто разом з хлопцями виходили гуляти у двір. На початку другого курсу Олеся познайомилася Андрієм. Хлопцем вчився на фізичного факультеті, був справжнім красенем та з чудовим почуттям гумору. Андрій закохався в Олесю з першого погляду, дарма що мав дівчину. Андрій покинув свою, хоча й Олеся не відповідала йому взаємністю. Андрій почав проявляти інтерес до Олесі, то в кіно запросить, то в кафе. І Олеся сама незчулася, як закохалася.

Закінчивши інститут, Андрій з Олесею поженилися і залишились в селі разом працювати. Згодом вони купили дім, народили діточок. Парі вдалося через довгі роки подружнього життя пронести своє кохання. Вони все робили разом, і навіть домашні клопоти ділили порівну. У селі їх уважали зразковою сім’єю. Багато років пропрацювавши в школі, Андрію запропонували стати директором школи, а Олеся– заучем, єдине, що довго не вдавалося їм – поїхати на відпочинок.

Літом, влаштувавши усі свох справи та вирішили поїхати на море. Але за день до відпустки, у школі сталась неприємна ситуація, яку без директора не могли владнати. Андрій змушений був залишитися вдома, а Олесю він відправив відпочивати саму.

Через три дні, Андрій владнав справи в школі, проте в нього були дивні передчуття. Він вирішив поїхати в готель, де зупинилася Олеся та поспостерігати за нею з далека. Він був у розпачі, коли побачив свою кохану дружину з іншим чоловіком. Андрій відразу поїхав додому, зібрав речі та пішов від Олесі. З часом Андрій відновив стосунки з дівчиною, яку колись покинув і яка кохала його до нестями.

Олеся повернулася додому й все зрозуміла. Вона тільки плакала й не знала, як дальше жити. Олеся навіть і не думала продовжувати стосунки з коханцем. За миттєве задоволення вона поплатилася найдорощим. Впродовж усього життя, Олеся так і не змогла знайти особистого щастя.