Перейти до вмісту

Вона просто була в шoці від того, що я рано приїхав. Запитала чому я рано приїхав. А я холодно подивився на неї.

З моєю дружиною ми розлучилися ще кілька років тому. Шлюб наш тривав 7 років. Ми спочатку проживали тихе і мирне життя, але потім зрозуміли, що ми з нею дуже різні. Вирішили не зволікати, розлучилися.

У нас була донечка Діна, вона залишилася з матір’ю, а я по вихідним забирав її. Дуже скоро я зустрів нове щастя-Таню. Вона була дуже позитивною жінкою, яка змогла мене заспокоїти і змусити забути минуле. Вона з легкістю прийняла мою дочку, разом ми ходили в зоопарк, в кіно і т.д.

Вона запропонувала піти до її батьків, вони нас чекали завтра. Вона просто попросила не брати мою дочку з нами, так як її батьки проти цього. Я мало з розуму не зійшовя. Ми трохи конфліктували з нею, але я в підсумку сказав, що від дочки не відмовлюся. Пішов поспати.

Вранці побачився з колишньою, вона попросила забрати дочку на 10 днів, так як у неї термінові справи є. Я охоче погодився, і дочка моя зраділа.

Ми з донькою приїхали в мою квартиру, по дорозі я попросив дочку поводитися акуратно, адже ми повинні ввечері поїхати в гості. Я тоді її поцілував і обійняв.

Читайте також:На тому ж столі лежало ще один лист. Прощальний? Олена спочатку збиралася його спалити, разом з Діми улюбленими речами, але потім вирішила все-таки прочитати.

Прийшовши додому, я побачив листок, де Таня написала, що вона у мами і буде вночі. Я дуже розсердився, забрав доньку, і ми з нею поїхали на каруселі. Потім зайшли в кафе, провели чудовий час з донькою . Було 11 вечора, повернулися, Таня сиділа, потім встала просто привіталася з донькою і пішла спати.

Потім покликала мене поговорити, вона просила відвести дочку в її будинок, адже у нас будуть дітки, не хоче вона мене ні з ким ділити, я поставив її на місце, вона надулася і пішла. Вже 4 дні вона зі мною не розмовляє, а я не знаю, що робити.

Дочка моя відчувала це хладное ставлення до неї, вона питала, що з Танею відбувається, а я брехав, що у неї багато роботи, ось і ходить без настрою.

Через 4 дні подзвонила колишня і сказала, що виходить заміж, я дуже зрадів, але вона попросила ще кілька днів залишити дочку у себе, так як новий чоловік не в курсі про донечку.

Я поїхав до колишньої, щоб забрати речі малюка. Повернувшись назад, виявив, що Таня кричала на моє чадо і звинувачувала її, вона мало не вдaрила малу.

Коли я це побачив, я на весь голос так закрuчав, що вона мало iнфaркт не отримала. Вона просто була в шoці від того, що я рано приїхав. Запитала чому я рано приїхав. А я холодно подивився на неї.

Вона сказала, що так більше неможливо. А я відповів, якщо не хоче, нехай забереться з моєї квартири. Вона заплакала, сказала, що я ще пошкодую. А я викликав таксі. Я її вигнав.

Мені стало так легко і комфортно. А з донькою я поїду у відпустку, щоб забути цей період.