fbpx

Вона справді раділа за Соню, але прикро було за себе. Вже всі її подруги давно вийшли заміж і ось тепер і Соня поповнила їхні ряди. А у неї так і не було відносин.

Галя не зважала на те, що робиться довкола неї. Сльози невпинно продовжили котитися по її обличчі. “Чому все так не справедливо?”, ридаючи промовляла дівчина сама собі. А причина для сліз була. Сьогодні до неї завітала подруга та розповіла свій секрет: “Петро зробив мені пропозицію. Завтра їдемо знайомити наших батьків”.

Після цих слів Галя більше нічого не чула. Вона справді раділа за Соню, але прикро було за себе. Вже всі її подруги давно вийшли заміж і ось тепер і Соня поповнила їхні ряди. А у неї так і не було відносин. Перестала їздити в рідне село, бо всі надокучають зі своїми питаннями:

— Галю, а коли тебе вже заміж візьмуть? Хочу погуляти на твоєму весіллі – завжди одну й ту ж саму фразу повторює сусідка. Постійно доводиться щось придумувати та обманювати. Сусідка не єдина, хто цікавиться її особистим життям. Коли Галя проходить біля магазину, всі жінки починають голосно обговорювати її долю:

— Така дівчина пропадає, не щастить їй в особистому житті. А може їй пороблено? Її мама вже починає переживати за доньку. З мамою вже зовсім інша історія. Галі виповнилося 23 роки, а вона все ще бігає без кавалера, для матері — це ганьба на все село.

— Ти хоч намагайся добре вчитися, – обіймає плачучи, – Коли нас з батьком не стане, то зможеш себе самотужки забезпечити, якщо ніхто не покличе заміж.

Читайте також Несподівано, Борис сказав офіціанту, щоб їх порахували окремо.

Лише тато не зважає на те, що говорять в селі і заспокоює Галю:

— Галю, не засмучуйся. Ти ще обов’язково знайдеш своє щастя, а на тих язикатих сорок не зважай. Заміжжя — це не основна річ, яка повинна тебе хвилювати. А виходити за будь-кого не потрібно, поважай себе та цінуй!

Галя старалася не перейматися доки вони з Сонею жили двоє на орендованій квартирі, а от сьогодні взагалі пропав настрій. Соня знає Петра всього два місяці, а вже готується до весілля. А до неї ніхто взагалі не залицявся, хоч вона з досить поважної та забезпеченої сім’ї, а ще вродлива.

— Красуне, а чому ти сумуєш? Ти позолоти долоню старенькій Румені, а я тобі розповім, що тебе чекає в майбутньому. Галя нічого не відповіла і одразу пройшла повз, – Я бачу, що твоя душа болить, але даремно. Румена бачить, що ти сьогодні зустрінеш свою долю. Будете ви жити в любові та радості, а мене будеш згадувати теплим словом. Ось, візьми голочку — вона приведе тебе прямісінько до твого коханого.

Галя ніколи не вірила в слова циганки, її бабуся не дозволяла їй говорити з ними, а тим паче підходити. Але сьогодні, вона вирішила прислухатися до циганки, тому взяла голочку. Галя прийшла в себе вже на лавочці поряд з будинком, де вона разом з Сонею орендувала квартиру. Господиня квартири бігала довкола дому і кричала. То швидко забіжить в дім, то до Галі щось крізь сльози промовить. Невдовзі Галя побачила заплакану Соню і машину, з якої вийшло двоє у формі.

З квартири, яку вони орендували, пропали всі дорогоцінні речі. Експертиза та свідки підтвердили, що Галя самотужки привела грабіжників у хату. Ще й допомогла їм потім винести все на вулицю.

— Я взагалі нічого не пам’ятаю, — плакала Галя перед слідчим, — Циганка почала до мене говорити, дала мені голочку і дальше все було як в тумані. Розпочалася чорна смуга, про навчання Галя навіть зараз не хоче згадувати, сидить тихо у батьківському домі та чекає, як складеться її майбутня доля. Щодня до них заїжджав слідчий, ставив питання, щось постійно записував. А одного разу прямо запитався у Галі:

— Не хочете вийти за мене заміж? Я вас буду оберігати та на руках носити. Галя була шокована, а в голові почали крутитися слова циганки: «Ти зустрінеш сьогодні свою долю, а мене будеш згадувати з теплотою».

Галя беззаперечно погодилася. Вона вже й не пригадає, чи то пророцтво циганки так подіяло, чи вона просто хотіла заміж, хто знає. Хлопець їй сподобався. Невдовзі вони зіграли гучне весілля і зажили собі душа в душу.

Зараз вони вже сорок років разом. Чоловік продовжує носити Галю на руках, піклується про неї та щиро кохає. Галя розквітає щодня на очах. У неї неймовірна сім’я — чоловік та три донечки.

facebook