Перейти до вмісту

Вона з подругою обговорювала хлопця, який по словам дружини був “ просто звір у ліжку” тому у неї все тіло у синцях.

Свого часу я одружився на дівчині яка була молодша майже на десять років. Зараз мені вже 41 рік .Вона дуже гарна жінка і завжди була у центрі уваги особливо чоловіків. Але я ніколи не був ревнивцем і тому спокійно відносився до того, що дружина має право на свій особистий простір і може проводити час окремо від мене.

Ми познайомились коли вона була на третьому курсі університету, а коли , ми вирішили завести дитину. Я дуже хотів, щоб дружина закінчила навчання, тому з донькою сидів я, поки дружина була в університеті. Було багато підозрілих ситуацій, коли вона поверталася вранці після того як вона відзначила закінчення сесії і таке інше.

Читайте також Головна мудрість світу.

Але одного разу вона повернулась вся у синцях і я запитав, що ж сталося. Дружина виправдовувалась якось дуже підозріло. Тому коли вона пішла в душ, я вперше за весь час вирішив подивитись у її телефон. Де побачив те, як вона з подругою обговорювала хлопця, який по словам дружини був “ просто звір у ліжку” тому у неї все тіло у синцях. Я нічого не сказав, заради дочки або заради кохання, я точно не знаю. За ці роки це була єдина зрада.

Пройшло вже достатньо років, але цей випадок змушує мене сумніватися у всіх словах дружини. Але враховуючи те, що у неї тепер багато паролів на телефон, багато нової білизни та багато “справ” , я думаю, що у неї є багато залицяльників. А нещодавно її телефон задзвонив і взяв слухавку, а на іншому боці я почув старого чоловіка, мінімум років 50.

Тут я не витримав і спитав “ А навіщо ж тобі цей дід старий?”. На що дружина відповіла, що він дає їй все що вона тільки захоче. А потім ще видала, що їй все одно нічого втрачати, тому що мене вона вже давно не кохає.