Перейти до вмісту

Вони просили маму позбутися цієї дитини, адже вона вже є бабусею для свого онука.

Олена виховала своїх двох прекрасних діточок сама. Її двоє синочки: Олег та Матвій були для неї сенсом всього життя. Коли дітям ще не було і десяти років, з чоловіком Олена розійшлася через непорозуміння у відносинах та зраду з боку колишнього чоловіка. З того моменту жила тільки заради своїх дітей.

Працювала Олена з ранку до пізньої ночі, щоб прогодувати своїх двох богатирів. Їй допомагали батьки виховувати діточок. Поки Олена була на нічній змінні, з Олегом та Матвієм поруч була завжди Оленина мама. А з боку батька хлопчиків ніякої допомоги зовсім не було. Ще коли вони тільки розійшлися, він одразу виїхав жити за кордон, то більше ніколи не повертався на батьківщину. А про матеріальну допомогу чи просто час, який можна провести поруч зі своїми дітьми, навіть і мови не йшло. Сама Олена пропрацювала дуже тяжко поки її синочки не закінчили навчання в університетах. Зараз вже одному 25 років, а іншому 20.

Читайте також Якось в однієї з мам запитали: «Кого вона зі своїх нащадків любить сильніше?».

У Олега вже є своя родина: маленький синочок та кохана дружина. Якщо чесно, то Олена вже не сподівалася на те, що у неї може бути все гарно в особистому житті, адже все своє життя вона жила тільки заради своїх діточок, все робила для них, а на себе нічого не залишалося. За все своє життя вона не витратила на себе ні копійки, натомість зі своїми синами намагалася їздити відпочивати на море кожного року, вдягати їх у гарний одяг та давати належну освіту.

І ось якось несподівано для Олени на роботі вона познайомилася зі своїм колегою Дмитром, який дуже в неї закохався та зміг закохати в себе. Вони почали зустрічатися коли їм обом вже було по 45 років, але зі сторони це виглядало так, ніби їм по 15 років. Буквально через півроку, як вони почали зустрічатися, закохані стали жити разом. Їх все влаштовувало, адже вони дуже сильно кохали один одного до безтями.

Одного дня Олена почала відчувати себе дуже незвично. Її постійно нудило, крутилася голова та дуже болів живіт. Звичайно жінка розуміла що скоріше за все вона чекає дитину. Але дуже сильно злякалася, адже в такому віці дуже страшно як виношувати, так і народжувати дитину. Натомість її коханий чоловік дуже сильно підтримав її

Але коли дізналися сини Олени про її стан, то були шоковані. Вони просили маму позбутися цієї дитини, адже вона вже є бабусею для свого онука. І ставати паралельно ще втретє мамою буде дуже безглуздо. Олена зараз знаходиться в повному розпачі й непорозумінні.