Перейти до вмісту

Вони як дві половинки одного ідеального чоловіка. У мене немає більше сил. Я знаю, що сама винна. Але незнаю, як правильно поступити.

Кілька разів починала писати і припиняла. Соромно було розповісти свою історію, але, здається, я загнала себе в кут і без сторонньої допомоги мені не впоратися.Тому я сподіваюся на вашу допомогу, на ваш пораду або слова підтримки.

Коротко про те, що відбувається зараз у мене в житі, у мене дві сім’ї в двох різних містах, між ними я розриваюся і між двома улюбленими чоловіками. Я працюю журналістом і тому у мене часті відрядження. Половину часу я проводжу в своєму рідному місті. А другу – в місті, за тисячу кілометрів. Відрядження мої тривають не день і навіть не тиждень, а значно довше і тому іноді я сама зрозуміти не можу, в якому з міст я живу, а в який приїжджаю по роботі.

У моєму рідному місті у мене є цивільний чоловік, з яким я разом вже десять років. У нас стабільні відносини, побудовані на повазі і любові. Але не так давно під час відрядження я познайомилася з однією дуже цікавою людиною. Цей чоловік відразу припав мені до душу. Просто вибух почуттів і я не змогла цьому опиратися. Повернувшись додому, я постійно думала про нього і одного разу просто набрала його номер. Чоловік був на роботі, і я допізна розмовляла з ним по телефону.

Читайте також: Самій хочеться сказати величезне спасибі. Як добре, що є такі люди, побільше б таких.

Через рік зустрічей з новим захопленням він запропонував мені жити разом. Незнаю чим я керувалася, але я погодилася. Так і почалося моє божевілля, життя на два міста і на двоїх чоловіків. Я стала цивільною дружиною двох чоловіків. Зараз я дуже втомилася від цього всього.

Це зайшло занадто далеко. Треба щось з цим робити, але мені так складно вибрати. У мене немає більше сил. Я знаю, що сама винна.