Перейти до вмісту

Вручали повістки у парках та вулицях Франківська: чому та кому саме вручали повістки, – розповів Юрій Мухін

На сьогоднішній день дуже багато франківців скаржаться, що на вихідних військові вручали повістки у парках та інших громадських місцях.

На думку багатьох франківців, на передову планували відправляти саме місцевих мешканців, пише Репортер. Але насправді все відбувається з точністю до навпаки.

Зокрема, один з таких постів написала франківка Діана Великочий.

Ми тепер всіх чоловіків Західної України відправимо воювати, поки такі ж чоловіки зі Східної тут гуляють, п’ють каву, затарюються алкоголем в супермаркетах? Може б ви з‘їздили на Буковель і там повістки пороздавали, тим хто знімає вже який місяць готельні номери за шалені суми грошей, – пише франківка. – Чи то тепер в нас така нова політика винищення Західної України?

Читайте також: “Мені так хочеться змінити світ, Щоб він не був холодний і жорстокий…”

Речник Івано-Франківського обласного військкомату Юрій Мухін сказав, що на вулицях шукали не місцевих призовників, а навпаки – переселенців, які ще не на обліку. Адже за увесь період вторгнення РФ на Україну, до міського військкомату надходили скарги, що багато приїжджих чоловіків призовного віку ходять вулицями, каже він. Тому вирішили перевірити документи у перехожих. Обрали вихідні, бо саме тоді багато людей на вулицях.

Це була перевірка документів. Виявляли осіб з числа переселенців, які не стали на військовий облік, не пройшли комісію, – каже Юрій Мухін. – Вони повинні були не лише зареєструватися у ЦНАПі, а й стати на військовий облік. Йшлося про те, щоб вони у понеділок, 2 травня, прийшли до міського територіального центру для перевірки документів.