Перейти до вмісту

Все про жіночу енергію

Жіноча енергія: як утримувати та поповнювати

Чоловіки, вони часто порівнюють жіночі товариства з плітками і беззмістовним базіканням. Проте жінкам необхідно проговорювати свої думки, порадитись. Найчастіше зробити це можна лише в жіночому колі, адже більшість чоловіків не мають такої потреби та не розуміють, навіщо обговорювати кожну дрібницю.

У таких товариствах — жінки релаксують.

Методи поповнення енергії

Насправді, є безліч способів поповнити свою енергію. Найголовніше- це час для себе і тих занять, що дійсно приносять задоволення. Саме в цьому найчастіше відмовляє собі сучасна жінка. Вона читає книги, бо так треба, займається спортом, щоб тримати себе у формі. Хоча насправді кожній жінці інколи хочеться провести весь день у ліжку чи зустрітися з подругами.

Також ефективні методи:

Медитація- вона позбавляє негативних емоцій, зменшує фізичну та психологічну втому. Деяким жінкам достатньо просто побути в тиші, прийняти ванну чи випити каву у відлюдному парку.

Дихальна гімнастика- швидкий спосіб заспокоїтися. Вона необхідна тим жінкам, які часто перебувають у стані стресу. Також корисно вивчити правила дихання під час бігу.

Читайте також: Чому що би не сталось, треба говорити, що все до кращого?

Самоаналіз- різні вправи, які призначені для рефлексії. Наприклад, чи задоволені ви своєю роботою, стосунками, способом життя. Чи влаштовує вас ставлення чоловіків, взаємини з батьками тощо. Сучасний світ створений переважно чоловіками для чоловіків, тому жінкам доводиться підлаштовуватися, стримуючи свої емоції та проявляючи силу характеру.

Як утримати та поповнити жіночу енегрію?

Потрібно дотримуватися певних правил, щоб не витратити весь свій запас енергії. Вони допоможуть створити такий спосіб життя та мислення, який відповідатиме вашій натурі. Це суто практичні поради, вони принесуть користь вашому здоров’ю.

Рекомендовано спати не менше 8 годин на добу, бажано вночі. Тобто лягати затемна й прокидатися вранці, а не навпаки. Саме вночі виробляються гормони, які допомагають відпочити та відновити сили.

Творчість. Реалізовуйте свій творчий потенціал у будь-який зручний спосіб. Корисна і нескладна вправа: просто довільно малювати фарбами на аркуші паперу, без силуетів, перспективи чи сюжету.

Мандруйте. Не відмовляйте собі в мандрівках на самоті, тоді ви матимете вдосталь часу для відновлення. Пройдіться незнайомою вулицею, влаштуйте вікенд в іншому місті, заплануйте відпустку. Навіть якщо комусь ідея поїхати в зону відчуження видається безглуздою, а вам хочеться, їдьте.
Купуйте квіти чи подарунки просто так. Ви є, і це вже привід для позитивних емоцій.
Слідкуйте за харчуванням і займайтеся спортом. Але й не ставте собі занадто жорсткі рамки: дозвольте перекус у фаст-фуді або смачний пиріжок. Не буде зайвим потурбуватися про здоровʼя та доповнити раціон сезонними овочами, фруктами й необхідними вітамінами.

Всі ці поради насправді дуже прості. Але найголовніше — полюбити себе. Тоді вдасться зрозуміти, що дійсно важливе, а від чого варто відмовитися. І лише тоді ви зможете досягти того, чого справді прагнете.