Все виявилося банально – мій чоловік зраджував мені з його дружиною.

На момент початку тих подій ми з колишнім чоловіком були в шлюбі вже 10 років. Вся ця історія почалася з приходу в наш дім незнайомого чоловіка.

Одного разу в наші двері подзвонили, на порозі стояв поважний чоловік, який сильно цікавився моїм Артемом. Я покликала чоловіка і вони обидва вийшли на вулицю поговорити, а далі після короткої розмови гість просто вдарив мого Артема, та так, що той мало не розсипався, після чого просто пішов.

 

Читайте також Не знаю, як бути, свекруха дуже лізе у виховання дітей

На всі мої запитання чоловік видавав одну нісенітницю за одною, і правди добитися було неможливо, ця ситуація з синцями повторювалися неодноразово та чоловік не втомлювався вішати мені локшину на вуха.

Одного разу, коли я йшла з магазину, випадково мені на очі попався той самий наш вечірній “гість”. Набравшись сміливості, я вирішила поговорити з цією людиною, розмова не клеїлася, Ігор (так звали чоловіка) твердив, що якщо у мого чоловіка є совість, то він сам все розповість. Я не здалася і свого добилася, Ігор таки розповів мені всю правду.

Все виявилося банально – мій чоловік зраджував мені з його дружиною. З того часу пройшло вже десь пів року. Ігор навіть встиг розлучитися з дружиною, але спокою йому той факт не давав, тому й нагадував про себе час від часу – синцями на обличчі мого Артема.

Після такої новини я негайно подала на розлучення. Жити зі зрадником, брехуном і хамом я не збираюся А з Ігорем, до речі, ми стали хорошими друзями, а пізніше і зовсім почали зустрічатися. Зараз ми в шлюбі, у нас вже двоє спільних дітей і дорослі діти від минулих шлюбів.

Скажу чесно, я не шкодую про те, що все так вийшло, ми з Ігорем щасливі, і діти теж, а колишні… Та Бог їм суддя, нехай живуть як хочуть, головне, щоб нас не чіпали.