Перейти до вмісту

Все забрали: Максим Галкін втратив розкішний замок у Підмосков’ї

Єфросиніна розповіла, що днями мала розмову з російським шоуменом Максимом Галкіним, який активно підтримує Україну.

Галкін намагався до неї додзвонитися декілька разів:

“Максим телефонував мені в перші дні війни, але я тоді не змогла підійти. Я дуже боялася почути щось на кшталт “Ну як ви там? Тримайтеся”. Я дико боялася цього”, – поділилася Маша у коментарі телеканалу “Фрідом”.

Розмова була після того, як Галкін записав відео після обстрілу РФ Одеси, де висловив співчуття і підтримку українцям і засудив російську владу.

За свою позицію, каже Єфросиніна, поплатився всім. У Галкіна забрали його замок у селі Грязь у Підмосков’ї, де він мешкав з дружиною Аллою Пугачовою та їхніми дітьми:

Читайте також: Голлівудська акторка Анджеліна Джолі у Львові: “Я щиро бажаю Україні, щоб ваша історія була менш кривавою і більш щасливою і, зрештою, щоб у вас нарешті настав лад”

“Він втратив все. Він не давав мені дозволу говорити подробиці, але, скажу так, замку вже нема. Все забране. Готується кримінальна справа, його по повній програмі випалюють, викреслюють. Його очорнюють як тільки можна в пресі. В принципі з ним відбувається все те, чого бояться артисти в Росії. Його стирають як артиста”, – розповіла Єфросиніна.

У розмові з шоуменом Маша подякувала Максиму за його підтримку, на що він відповів:

“Він мені каже: “Машо, ну чому ось так все відбувається?”. І він сказав мені чудову фразу, яка мене переконала в тому, що там перебувають представники свого народу. Я йому сказала: “Дякую за звернення стосовно Одеси”. І він сказав: “Так ти розумієш, що я як раз вважаю що те, що я роблю, нормально. Це природня реакція на те, що відбувається в Україні”, – передала слова Галкіна Єфросиніна.