Перейти до вмісту

Вся користь мармеладу

Вперше назву ” мармелад” було вжито у Франції. Французькі кондитери виготовляли варення, яке було настільки твердим, що його можна було розрізати ножем і споживати як цукерки і тому вони назвали його ” мармелад”.

У складі мармеладу містяться желейні компоненти, зокрема це може бути агар-агар – з морських водоростей, желатин або ж пектин. Вони  позитивно впливають на стан організму.

На сьогоднішній час, можна побачити велику кількість різноманіття мармеладу. Важливо звертати увагу на те, з яких інгрідієнтів виготовлено мармелад, оскільки від цього буде залежати його користь. Дехто навіть переконаний, що мармелад є набагато кориснішим навіть за шоколад, бо зовсім не містить жирів.

При виборі мармеладу, варто звернути увагу на його пружність та смак, адже якщо мармелад аж занадто солодкий, це означає, що виробник додав занадто багато цукру; справжній та корисний мармелад повинен мати легеньку кислинку. Наш мармелад виготовлено на основі агар-агару, який допомагає нормалізувати роботу печінки. Агар-агар виготовлений з морських водоростей, тому містить значну частку йоду, яка допомагає правильній роботі ендокринної системи. Додавши кілька шматочків мармеладу до свого раціону, ви нормалізуєте роботу шлунково-кишкового тракту.

А також мармелад належить до дієтичних продуктів харчування, у ньому немає ні граму жиру. В розумних кількостях його можна вживати людям, що слідкують за станом здоров’я та якістю продуктів, які споживають. Мармелад є хорошим антидепресантом, який з легкістю підніме вам настрій та зменшить рівень стресу.

Мармелад поділяють на:

• ягідно-фруктовий – традиційний вид, оскільки для його приготування уварюється фруктове пюре з цукром з додованням агар-агару;

• мармелад у формі пластів – чимось нагадує повидло;

• желейний мармелад – готується із додаванням додаткових желеутворювальних складників.