Перейти до вмісту

Вважаєте, що вашого чоловіка нема за що похвалити?

Обранець подарував квіти, сувенір, шоколадку і будь-яку іншу дрібницю

Не тільки цінні подарунки гідні вашого захоплення. Обов’язково хваліть чоловіка за будь-яку дрібницю, адже він думає про вас і намагається зробити щось приємне. Можливо, не зовсім вміло, але це все одно варте подяки.

Чоловік вам допоміг

Похвали гідна будь-яка допомога. Чоловік доніс важкі сумки до будинку? Відкрив вам двері? Подав руку? Полагодив кран або повісив полицю? Приготував каву? Все це варто того, щоб сказати йому кілька теплих слів. Можливо, вам здається, що він повинен все це робити лише тому, що народився чоловіком, але це не так. Не скупіться на похвалу, і йому неодмінно захочеться зробити для вас ще більше.

Читайте також Іноді покликання не потрібно шукати в великих ідеях чи справах

Чоловік зустрічає вас після роботи або після повернення з відрядження

Якщо партнер турбується про вас і витрачає на вас свій час, це теж гідно похвали.

Партнер запрошує вас в кафе або на прогулянку

Так, за це теж можна похвалити чоловіка! Кожен раз, запрошуючи вас в ресторан або в парк, він вибирає вас, а не компанію друзів або комп’ютерні ігри.

Ви добре себе почуваєте поруч з чоловіком

Можна і навіть потрібно дякувати чоловіка за те, що ви добре себе почуваєте поруч з ним. Можливо, вам хочеться стати краще, ніж ви є, у вас ніби виростають крила, а “виною” цьому ваш обранець. Чому б не сказати йому кілька теплих слів?

Якою має бути похвала і чому так важливо хвалити чоловіка

У жодному разі похвала не повинна бути лестощами. Не потрібно співати дифірамби, але щире “спасибі” і “ти — молодець” дійсно приємно чути. Чоловікові необхідно розуміти і відчувати, що ви його любите і цінуєте. Якщо він не отримує подяки, то просто перестає розуміти, подобається вам те, що він робить, чи ні.

Якщо молода людина чує від своєї обраниці теплі слова і “спасибі” на адресу будь-якої дрібниці, то йому хочеться робити для дівчини ще більше!