Перейти до вмісту

Ввечері вони мали серйозну розмову.

Василь і Надія одружили два роки тому. Василь на сім років старший за дружину і гарно заробляє. А ось Надія ще навчається в інституті. Закінчує заочно четвертий курс.

Заочно тому, що в декретній відпустці по догляду за сином.

Все було добре, молода дружина не скаржилася на життя. На вихідних молода сім’я їздила вгості то до її батьків, то до його. І завжди із гостинцями.

Коли синочку було два місяці, Василь і Надія вирішили придбати власну квартиру в кредит. Адже для чого платити за орендовану, якщо можна придбати вже готову з ремонтом і необхідними меблями і виплачувати її.

Так і зробили. Оселилися у власній домівці. Василь багато працював, щоб і кредит виплачувати і щоб дружина з сином собі не відмовляли ні в чому.

Читайте також Курячий пиріг з картоплею

Батьки Надії обоє ще досить молоді і працюють на роботах. То ж вони допомагають дітям чим можуть. Інколи і грошенят підкинуть, інколи повні пакети продуктів привезуть, а ще купують онуку новий одяг і іграшки.

А от батьки Василя – люди старенькі. Обоє на пенсії. Зимою вони почали просити у сина допомоги, адже їм не вистачало пенсії, щоб оплатити комунальні послуги. То ж відповідно вони і допомагати сину не могли, і подарунки внуку не передавали.

Коли Дениско трішки підріс, — Надія вирішила, що час їй зайнятися собою, точніше своїм зовнішнім виглядом.

Вона записалася на манікюр, педикюр, на нарощення вій і навіть на фарбування волосся.

Василю звичайно це не сподобалося, адже дружина кілька годин витратила половину необхідної суми для щомісячного внеску за кредитом.

Ввечері вони мали серйозну розмову. Надія почала сваритися, що повинна собі відмовляти, а от Василь своїм батькам ніколи не може відмовити і оплачує всі їхні рахунки за комунальні послуги.

Вони довго сперечалися. Надія розказувала про те, які її батьки хороші, а Василеві погані.

Тоді чоловік сказав дружині, що якщо вона так хоче, то хай сама йде на роботу, а він може сидіти з сином вдома і витрачати зароблені нею гроші без потреби.

Надія заспокоїлася і замовкла. Можливо усвідомила те, що чоловіку і так не легко все тягнути саму. До речі, її навчання і сесії також оплачував саме Василь.