Перейти до вмісту

Ви не знайдете любов, поки не почнете любити себе.

Ми шукаємо любов, вдивляючись в обличчя перехожих, чекаємо, що тут за поворотом зустрінемо свою долю і щастя накриє нас з головою. Але таємниця полягає в тому, що тільки коли ми перестаємо квапитися і вдивлятися в обличчя випадкових людей, до нас приходить любов.

Ви не знайдете любов, поки не почнете любити себе. Ми постійно говоримо собі, що будемо любити себе більше, як тільки ми схуднемо, отримаємо жадану посаду або коли нарешті зустрінемося з людиною своєї мрії.

 

Ми даємо собі умовну любов замість того, щоб дозволити їй бути безумовною. А ще ми відчайдушно критикуємо себе. Навчіться ставитися до себе з повагою і любов’ю, та не шукайте любов ззовні. Ви здивуєтеся тому, як зміниться ваше ставлення до життя, звичайно ж, в кращу сторону.

Читайте також Я повернувся додому дядька, де мені знову на обід запропонували чай з шматком хліба

Ви зустрінете любов там, де не чекаєте, в той момент, коли внутрішньо заспокоїтеся і розслабитеся.

Всім нам буває сумно, і здається, що ми ніколи не знайдемо любов. Але секрет в тому, що вона знайде нас сама. Не потрібно бігати в її пошуках. Так ви тільки ускладните їй завдання і наламаєте дров, адже в кожній новій людині будете бачити того єдиного.

Справжня любов прийде, коли ви будете зайняті звичними справами: по дорозі на роботу, на зустрічі з друзями, відпочинку, ділових переговорах. Коли у вашому серці буде панувати спокій і тепло, все складеться саме так, як повинно було бути.

Але якщо ви будете в постійних пошуках, то можете не помітити того самого чоловіка, який буде спокійно спостерігати за вами з боку. Ви просто пробіжите повз нього, навіть не повернувши голову в бік свого щастя.

Якщо ви хоч на секунду зупинитеся, то доля обов’язково поспішить назустріч.

Як тільки ви зустрінете свою людину, ви зрозумієте, то що було до неї не має значення. Ви змінитеся. Змінитеся не тільки внутрішньо, але зміниться навіть посмішка, вираз очей, міміка. Ваш світ зійде з орбіти і стане обертатися в іншому напрямку.

Це сильне почуття, яке збере воєдино осколки вашої душі. Воно змусить серце битися сильніше і частіше, забезпечуючи світлом і теплом кожну клітинку вашого тіла. Ви відчуєте, що знову живете і більше ніколи не будете самотні.

Всі помилки і промахи стануть неважливі. Це просто досвід, який привів вас зараз. Справжня любов прийме вас будь-якими, всі мінуси і плюси, всі грані вашої особистості. Не буде зайвих питань.

 

Справжня любов – це не дві половинки одного цілого. Ви самі станете цільними завдяки їй. У вас всередині, як ніби всі пазли стануть на свої місця.

Так що не потрібно бігти по життю в пошуках любові. Зупиніться і відчуйте то тепло, яке завжди знаходиться всередині вашого серця. Дозвольте цьому почуттю захопити вас. Любов сама до вас прийде, саме в той момент, коли ви найменше цього очікуєте