Перейти до вмісту

Виконання бажання треба ще й розпізнати. І використовувати те, що дали, правильно!

Здійснення бажань багато хто уявляє так:доставляють додому красиву коробку з бантиками. А всередині-здійснене бажання. Все готово!

Насправді виконання бажання відбувається через всілякі засоби. І вимагає від нас кмітливості і хоч найменшої активності!

Можливо, бажання людини виконуються постійно, але вона не бачить можливості, не бере те, що прийшло їй в руки, не діє і не дякує…

Бажання – воно як золото. Але можна по золоту ходити і не бачити його. А можна в руках тримати і не зрозуміти, що це золото… бажання – як чорне золото.

Це один ювелір в давні роки віз в таксі золотий брухт, розплавлене золото. І забув сумку в машині з кілограмом цього дорогоцінного металу. А водій викинув брудну сумку з чорною незрозумілою грудкою всередині-він навіть не зрозумів, що це золото!
Добре, що сумку знайшли у смітнику…

Виконання бажання треба ще й розпізнати. І використовувати те, що дали, правильно!

 

Читайте також По справжньому щасливі люди не розповідають всім підряд

Одна дівчина бажала схуднути і мати красиву фігуру. І виграла в інтернет конкурсі абонемент в хороший фітнес-клуб. Вона такого не могла б собі дозволити купити! Але вона не зрозуміла, що це – сповнення її бажання. Просто треба трохи зусиль докласти … вона перепродала абонемент іншій дівчині. І та в цьому клубі зустріла чоловіка свого життя. У неї було бажання вийти заміж за лідера і успішну людину! Вона і вийшла. Її бажання здійснилося. Вона його купила, так би мовити. Витратила гроші і доклала зусиль – тренувалася.

Або жінка загадала бажання, дуже просте. Щоб її пригостили морозивом. Хотіла перевірити, як виконуються бажання. Морозивом її не пригостили, але вона отримала несподівано премію на роботі.

І могла б купити ящик морозива і пригоститися. Замість цього вона розчарувалася у виконанні бажань…А хіба воно не сповнилось стократ?!

Загадали бажання – треба проявити увагу. Шанси з’являться, але зазвичай – у вигляді чорного золота або абонемента на тренування. Або пропозиції кудись поїхати і щось змінити. Кудись піти і з кимось познайомитися. Або просто ви отримаєте пазли, з яких можна скласти бажання…

І ще – треба радіти чуду виконання бажання. І дякувати. Але люди викидають пазли і чорне золото в смітник. Так і не зрозумівши, що все було в їхніх руках…