Перейти до вмісту

Виявляється, ми не одні, до кого наш педагог мав таке упереджене відношення. До того ж деякі діти розповідають, що вона дозволяє собі дати учням стусана, або навіть обізвати.

Я мама Андрія, йому одинадцять років. Кожного дня мені телефонує його класний керівник та жаліється, що Андрій дразнить дівчат, на уроках не може всидіти на одному місці, вчительку геть не слухає.

Сьогодні мене вже викликали до директора. Я відпросилась з роботи раніше, пішла на збори.

-Антоніна Іванівна, я все прекрасно розумію, вам не подобається, що мій син не може всидіти на одному місці, але що я можу зробити? Він завдання що ви даєте, робить?

-Робить. Але ж він вирішує їх буквально за десять хвилин, а потім заважає всьому класу.

Читайте також Хрестик: як правильно носити, кому можна дарувати

-Дайте йому додаткове. Складніше. Мій син має здібну голову. Не забивайте її дурницями, а вкладайте в неї науку! Це ваші прямі обов’язки, як мої його забезпечувати, годувати та одягати.

Мене вже дістали ці постійні дзвінки з претензіями. Навіщо ти йшла працювати вчителькою, якщо не можеш елементарно справитись з активною дитиною?! До речі, це питання ставила не лише я.

Наш класний керівник скидала на батьків практично всю свою роботу. Складалось таке враження, ніби вона на роботу ходила не навчати дітей, а відсидіти день, та по швидше піти додому. До речі, таку думку мала не лише я.

Коли у вчительки закінчились аргументи з приводу навчання, вона вирішила причепитись до зовнішнього вигляду мого сина. Мій чоловік мав власну компанію, яка приносила гарний прибуток, тому сина ми одягали в брендовий якісний одяг. На що жінка заявила:

-Ви б хоча б совість мали не купувати дитині в школу черевики, які коштують як моя місячна платня! Сорочки простіші. В школі всі мають виглядати однаково.

-Так ось в чому справа! Вам не син мій заважає, а його дорогі речі. Це вже абсолютно не ваша справа, як ми одягаємось, та скільки це коштує. На цьому все. Ви не компетентна людина для роботи вчителем.

Про цю ситуацію я поспішила повідомити весь батьківський комітет. Виявляється, ми не одні, до кого наш педагог мав таке упереджене відношення. До того ж деякі діти розповідають, що вона дозволяє собі дати учням стусана, або навіть обізвати. З понеділка будемо підіймати питання з приводу її професійної непридатності.