Виявляється, що у чоловіка завжди були гроші, але не для сім’ї, а для власних забаганок та потреб

Нещодавно до мене у гості прийшла сусідка, і розповіла, що чоловік усі 5 років її брехав. Виявляється, що у нього завжди були гроші, але не для сім’ї, а для власних забаганок та потреб.

Оля з Тарасом у шлюбі уже 5 років. Грошей у них в сім’ї завжди було небагато, а після народження синочка їх стало зовсім не вистачати. Тарас працював менеджером у невеликій компанії, зарплата у нього була не велика. Ну на памперси і харчування їм вистачало.

Ще до синочка, Оля працювала також на роботі, тому з грошима було легше. А тепер, коли сидить у декреті, вона економить на всьому, а про себе, щоб щось купити одітися, не могло бути й мови. А ось Тарас, як виявилося, ні в чому собі не відмовляв.

Читайте також: За цим рецептом можна солити сало та м’ясо

Одного разу, коли Оля перескладувала одяг у шафі, в одній з кишень чоловіка вона знайшла кілька чеків на досить великі суми – вони не могли собі дозволити такі витрати. Коли Тарас вечором повернувся додому, Оля показала йому ці чеки та чекала пояснення від чоловіка.

Спочатку Тарас почав говорити, що чеки не його, намагався відмовлятися, але потім все ж таки зізнався, що це він купував телефон і туфлі. А на питання звідки у нього такі гроші, він відповів, що заробив. Він, бачте, має виглядати гарно на роботі, а не як жебрак.

Я не можу зрозуміти, як він може тратити такі гроші на себе, коли я намагаюся одягнути дитину і прогодувати всю сім’ю на цю суму два місяці. Мені дуже обідно, ну хіба це нормально, приховувати гроші від дружини?

 

Позначки:
facebook