Перейти до вмісту

Виявляється цей зрадник, не зміг зізнатися мені, що спить з моєю сестрою, і тепер має намір з нею одружитися.

Він був знайомий з моїми батьками і сестрою , яка на рік, мене молодша. І батьки мої і сестра, ставилися до нього прекрасно. Але те, що сталося потім, мене просто вибило з колії, на дуже довгий час.

Якось, Вася, запросив мене в кафе, для серйозної розмови, я подумала, що він нарешті мені освідчиться, але я помилилася. Вася, повідомив мені, що останнім часом, він зустрічався не тільки зі мною, але з ще однією дівчиною і ця дівчина зaвaгiтніла і він має намір з нею одружитися. Я такого повороту, в своїй долі не очікувала.

Я встала, і виплеснула йому в обличчя, чашку з кавою, шкодуючи тільки про одне, що вона вже охолола. Я навіть не стала питати, що це за дівчина і чи я знаю її. Гордості в мені вистачає. Я пішла, а він крикнув мені вслід, коротке «Пробач». Я повернулася додому в пригніченому стані.

А тут ще сестра  пристала до мене, з розпитуваннями. Вона запитала мене: «Ну що, Вася тобі все розповів? Він сказав, що одружується зі мною?» До мене не відразу дійшов зміст, сказаних нею слів. Я підняла на неї свої очі, і запитала: “Що ти сказала? Мій Вася? Одружується з тобою? Ти та сама, яка чекає дитину і з якою він зустрічався одночасно зі мною?”

Читайте також:  Я дізналася, що брат без відома батька, одну з квартир, оформлених на тата, перевів на свою дружину.

Сестра зрозуміла, що я знаю, але не все. Виявляється цей зрадник, не зміг зізнатися мені, що спить з моєю сестрою, і тепер має намір з нею одружитися. А сестра, теж хороша. Як так можна було, вчинити зі мною, я не розумію. Мені не зрозуміло було, коли тільки і де, вони примудрялися зустрічатися?

Я думала, що збожеволію, від усіх цих думок. Сестра, вирішила більше до мене не лізти зі своїми розмовами, але мені хотілося, як раз-таки навпаки, дізнатися все. Вона втекла в свою кімнату, я за нею слідом. Ніка встигла закритися і не стала впускати мене. На наш крик і шум, вийшли мама і тато. Вони поцікавилися, що сталося між нами? Я викрикнула їм, що вони виростили підлу дочку, яка забрала у рідної сестри нареченого.

Я почала плакати, а мама, намагалася мене заспокоїти. Для батьків, ця новина теж стала повною несподіванкою. А Ніка, кричала зі своєю кімнати, що вона ні в чому не винна. Вона просто полюбила Васю і він, відповів їй взаємністю. А Вася, теж хороший. Цікаво, скільки він би так робив, все життя? Потім, я повідомила батькам, що вони скоро стануть бабусею і дідусем.

Батько глянули запитально на мене, я замотала головою, кивнувши в бік кімнати сестри. Він похитав головою, що не схвалює сестру. Пізніше, подзвонив Вася і попросив прийняти його з дуже важливою розмовою. Мені не хотілося, бути присутньою, при цьому. Я вийшла на вулицю і вирішила прогулятися до парку. На зустріч, мені йшов мій однокласник Матвій.

Він приїхав на кілька днів, побачити своїх батьків. Ми дуже тепло привіталися, і я розплакалася. Матвій, попросив розповісти йому все, я поділилася. Він вислухав мене і запропонував поїхати з ним на Північ. Він просто сказав: “Поїхали зі мною. Навіщо ти будеш зараз сама себе мучити, дивитися, як твоя сестра готується до весілля з твоїм коханим.

Поживеш у мене, якщо захочеш – залишишся, якщо ні, то принаймні відволічешся.” І я подумала, що це прекрасний варіант. Матвій, їхав уже через кілька годин. Я сказала: “Почекай мене, я швидко по речі.” Пройшов вже рік, як я живу з Матвієм на Півночі. Я звикла до цього суворого краю. Ми готуємося до весілля і я знаю, що воно відбудеться, сестри у мене більше немає.