Виявилося, що причиною сварки стала колишня дружина мого брата.

Скоро у мого старшого брата весілля. Його наречена Іринка просто ідеальна жінка, яких не так багато у нашому світі. Вона відкрита, добра, люб’язна та вихована дівчина. Та ще й професію хорошу має — дитячий лікар. Вона йому підходить просто ідеально.

 

Все складалося дуже добре, але за два тижні до весілля все змінилося. Брат зателефонував нам на вихідних й повідомив, що Іринка зібрала речі та поїхала до своїх батьків. Ми з матір’ю злякалися й миттю вирушили до нього, аби дізнатися що сталося.

Виявилося, що причиною сварки стала колишня дружина мого брата. Так, він мав одружитися вдруге. Річ у тому, що його перша дружина вирішила покинути його й піти до іншого. Довго вона з ним не прожила й уже за декілька місяців знайшла собі нового чоловіка, але й з ним не склалося. У шлюбі вона мала  доньку Вероніку, а коли дізналася про його одруження, вирішила все зіпсувати.

Вона почала частіше йому телефонувати та просити побути з донькою, забрати її зі школи чи просто разом погуляти. Іринка нормально до цього ставилася, але у неї була хвора мама, яка жила в іншому місті. Їй потрібно було регулярно туди їздити, аби доглядати за нею, а найзручнішим транспортом звичайно ж була машина.

Читайте також Коли чоловік обмовився, що пора подумати про дітей, вона говорила, що ще не час, потім.

Колишня мого брата так його накрутила, що коли Іринка в черговий раз попросила відвезти її до батьків, він накричав на неї та сказав, що має забрати доньку. Та й взагалі, Вероніка для нього на першому місці, а якщо Іринку щось не влаштовує, то вона ще має час подумати, чи взагалі хоче заміж.

Після цих слів дівчина образилася, зібрала речі й поїхала до батьків. Мені здається, це цілком нормальна реакція дівчини на такі слова. Іринку я дуже любила, тому вирішила поставити брата на місце.

– Ти що ненормальний? Це тебе колишня так накрутила? Та в неї власного життя немає, от вона й твоє щастя хоче зруйнувати. Добре подумай, що ти робиш, адже такої Іринки ти більше не знайдеш.

Брат послухав мене й уже за годину їхав до неї з букетом квітів. Добре що все владналося й вони помирилися, а колишня його після цього десь зникла. Вже й з дитиною сидіти не потрібно!