Перейти до вмісту

Виявилося, що зразу після армії, Денис одружився заради грошей, гроші йому важливіші за мої почуття.

У школі мені дуже подобався один хлопчик, звали його Денис. Він був старший за мене на два роки. Ми жили по сусідству і часто, ще з дитинства дружили дуже близько. Чим старші ми ставали, тим міцніша була наша дружба. Його сім’я була біднішою за нашу і можливо тому, Денис мріяв мати багато грошей.

Коли Денису виповнилося 18 років я проводжала його в армію вже як наречена, з усіма обіцянками як і належить. Служба його проходила під Києвом, тому протягом року ми в основному телефонували один одному. Відразу ж після армії він вирішив залишитися в столиці, куди я повинна була приїхати, коли він освоїться. Так минув рік.

Денис зателефонував мені увечері на передодні Святого Миколая і запропонував разом з ним відсвяткувати свято у нього вдома, я недовго думаючи зібрала речі і вже на наступний день він зустрів мене на вокзалі. Ми приїхали в його орендовану, як він сказав, квартиру не далеко від центру. Квартира виявилася шикарною, на моє запитання де він працює, Денис відповідав в жартівливій формі, але так і не сказав.

Ми чудово провели час і на наступний день я поїхала на вокзал. Денис сказав, що йому терміново потрібно на роботу і тому провести мене не зможе. Я приїхала на вокзал і виявилося, що квитків мого напрямку нема, почекавши до вечора, я взяла квиток на наступний день і вирішила поїхати до Дениса, так би мовити зробити йому сюрприз.

Яким же було моє здивування, коли двері мені відкрила жінка в роках, скоріше навіть бабуся. Я подумала, що це власниця квартири і коли запитала де Денис то її відповідь мене вразила. Вона сказала, що її чоловік зараз поїхав у справах і запитала хто я така і, що я хочу від її чоловіка. Слів у мене не було, лише емоції. Я вибігла з під’їзду і поїхала на вокзал.

Виявилося, що зразу після армії, Денис одружився на цій жінці заради грошей. Вона набагато старша за нього, але має хороший бізнес. І він вирішив, що гроші йому важливіші за мої почуття. Зараз я потроху вже прийшла до тями і звикла до того, що мене зрадили. Він якось приїжджав до батьків, хотів мене побачити, але я ніколи не пробачу цю людину, яка зруйнувала найдорожче, що в мене було.

Читайте також Після розлучення Ірина вирішила залишити дітей чоловіку. (Зрештою, це ж він затіяв ситуацію з розлученням.)Ні він ні його коханка не були раді цьому