Перейти до вмісту

Виїзд до Канади за програмою CUAET: п’ять помилок, які допускають українці при подаванні документів і як їх не допустити

Виїзд до Канади за програмою CUAET: п’ять помилок, які допускають українці при подаванні документів і як їх не допустити:

1. Відсутній дозвіл від батька на в’їзд дітей до іншої країни з завіренням нотаріуса: такий документ необхідний, якщо мама виїжджає до Канади одна з дітьми, адже без цього дозволу в’їзд неможливий.

2. Не заповнюють анкету окремо для кожного члена сім’ї: варто звернути увагу, навіть якщо неповнолітня дитина вписана в ваш закордонний паспорт, потрібно заповнювати окрему заявку також і від її імені.

3. Пропускають цілі періоди в своїй кар’єрній історії: якщо ви не працювати певний час (наприклад, були у дикреті, шукали нову роботу тощо), то цю інформацію обов’язково потрібно вказувати при оформленні документів.

Читайте також: “Тримайтеся, рідненькі, Бога молим. Благаєм небеса за рідний край…”

4. Відсутній переклад документів англійською чи французькою: усі документи, які ви подаєте, повинні бути перекладені у сертифікованого персонала.

5. У пункті Residential address вказують прописку: у цьому пункті вказуйте місце фактичного проживання на момент подавання документів.