Перейти до вмісту

Вже вони пересварилися через виграш, почала просити, щоб я віддала половину виграшу.

Ми з донькою часто купляємо лотерейні білети, хоча ніколи не думали, що дійсно можемо виграти. Популярну лотерею ми купували багато років, але розповісти я хочу не про те.

Одружилася моя донька декілька років тому з дуже скупим хлопцем. Її чоловік і гривні зайвої нікому не подарує, навчає цього і моєї доньки. На офіційну роботу він не іде – бо там мало платять, час від часу їздить за кордон, а весь інший час просто сидить вдома. Моя донька теж така: після закінчення університету попрацювала декілька місяців і бавить дитину.

Зараз їхньому синові виповнилося два роки, а вона вже другу дитину хоче, щоб отримувати декретні кошти. Держава платить небагато, трошки я їм щось допоможу, так вони і живуть.

Я ще раніше пхалася до них, а потім зрозуміла – дорослі люди, нехай самі вирішують, що і як робити. Сім’ю грошима не особливо засипаю – батько є, нехай він думає, де і як заробляти. Донька телефонує кожного вечора і скаржиться, що їм ні на що не вистачає коштів.

От в мене недавно було день народження, прийшли вони усією сім’єю, я наготувала святковий стіл, а подарували – одну лотерейку. Спершу я навіть образилася, а потім вирішила не псувати собі свято.

Читайте також Влад не дарує мені коштовне каміння, рідко купляє квіти, але мені поруч з ним так добре і спокійно

От через декілька днів приходить мені повідомлення на телефон – я виграла 25 тисяч гривень, такого я точно не очікувала. Вирішила половину суми покласти на депозит, а з інших коштів купити якісну швейну машинку. Телефоную доньці та й розповідає про це щастя. Вона за мене не зраділа, лише сказала, що вона шокована, бо купляла багато білетів, а саме мій був виграшним.

Цього ж вечора мені зателефонував зять і став щось бурмотати в слухавку:

«Ви вже собі так коштами розпорядилися, взагалі то у вас онук є. Та й треба було згадати, що це за мої гроші білет куплений. Нашо вам стільки в ваші роки? Онук, напевно, важливіше ніж ваша машинка. Мені цікаво, що ви там будете шити на ній таке? »

Мене його слова дуже розізлили і я відповіла: «Знайди собі нормальну роботу, чоловіче!» і відключила телефон.

Донька вчора телефонує і плаче мені в слухавку, що чоловік їй спокою не дає. Вже вони пересварилися через виграш, почала просити, щоб я віддала половину виграшу. Але я відмовила. Не знати, що мене чекає далі, донька в мене одна, з таким чоловіком вона точно не стане допомагати на схилі літ. Вирішила купити машинку дешевшу, а інші гроші зберегти на старість. Пенсії ж теж не на все вистачає.