Перейти до вмісту

Я була впевнена, що Олег буде найкращим батьком. Але коли я розповіла йому усе, він почав кричати, що це не його дитина, що він ще занадто молодий для батьківства …

Коли я зустріла Олега, то відразу зрозуміла, що це саме той чоловік, про якого я так довго мріяла. Він був дуже красивий та добре ставився до мене. Я була впевнена, що зустріла найкращого хлопця в світі. Але, як виявилося, найкращим він був не в усьому. Згодом я дізналася, що у нас буде дитинка. Я була безмежно щаслива, адже розуміла, що Олег буде найкращим батьком.

Коханому я вирішила розповісти новину ввечері, накрила святковий стіл, купила пляшку вина. Коли Олег повернувся додому, ми сіли за стіл і я йому розповіла, що скоро на світ появиться продовження нашого кохання. Але з цього моменту все моє життя пішло шкереберть. Ця звістка показала справжнє обличчя мого коханого.

Олег від несподіванки почав кричати, що це не його дитина, що він ще замолодий щоб ставати татом. Після цього він просто зібрав свої речі і залишив мене одну. Він не відповідав на мої дзвінки та повідомлення. Я не знала, що мені робити, і вирішила піти до його мами і все їй розказати.

Читайте також: Я одружився на дівчині, яку зовсім не кохав. Мені було соромно познайомити її з друзями, брати її з собою гуляти, адже вона була повненька, а мені подобалися стрункі дівчата …

Коли я прийшла, до хати вона мене не пустила. Вона вийшла до мене і також почала говорити, що дитина не від нього, навіть позволяла у розмові ображати мене. Я була в розгубленості. Дитину я залишила, адже вона ні в чому не винна.

Зараз моїй дівчинці уже чотири рочки. Христинка ходить в садочок, а я вийшла на роботу. Я найщасливіша мама у світі. Нещодавно до мене подзвонив Олег і захотів зустрітися. Він казав, що у нього є великі проблеми зі здоров’ям, що через це його кинула наречена. Запропонував мені жити разам та виховувати нашу донечку.

Я не стала його слухати, наші двері з дочкою для нього закриті, я не хочу бути разом з такою підлою людиною. Нам добре удвох і ми щасливі …