Перейти до вмісту

Я був шокованим такою поведінкою дружини. Я не вірив в те, що вона здатна на таке.

З Оксаною ми познайомилися коли були, ще геть молодими. Вона була дуже красивою дівчиною її важко було не замітити. Кароока красуня наче приворожила мене. Я довго за неї бігав поки вона погодилася стати моєю. Через деякий час я зробив їй пропозицію. Все наче було в нас добре. Я старався її забезпечити всім, що вона потребувала.

Працював на двох роботах. Ніколи ні в чому їй не відмовляв. Часто дарував подарунки, квіти через день. Ми любили вийти ввечері на прогулянку, вона слухала всі мої історії та проблеми на роботі. Слухала і підтримувала мене і мені було дуже комфортно з цією людиною. Ніколи б не подумав, яка вона насправді. Дітей ми завести не могли досить довго.

Лише через деякий час вона змогла мати дитину, це був найщасливіший момент. Ми раділи двоє.  Ледве на руках не носив. Я дуже чекав на появу маленької донечки. Я старався ще більше, щоб забезпечити моїх дівчаток всім необхідним. Можливо це була моя помилка, оскільки я проводив багато часу на роботі. І не приділяв досить багато часу для дружини. Але цього я вже не дізнаюся.

Читайте також Мені було дуже прикро за його слова. Так, я поправилася після родів на десять кілограмів. Але я не була товстою.

Про те, що дружина мені зраджує я дізнався випадково, коли одного разу повернувся раніше з роботи. Я хотів зробити дружині сюрприз, заїхав купив квіти та мчав додому порадувати дружину. Коли я зайшов у квартиру, то зрозумів, що в ній є чужий чоловік. Зі спальні доносилися характерні звуки.

Дружина мене не бачила, я просто вийшов з квартири закривши за собою двері. Мені не хотілося влаштовувати скандал. Я гуляв майже весь вечір, обдумуючи все. За що вона так зі мною? В нас же все було добре. Я завжди старався для неї. Оле обдумуючи та згадуючи все я зрозумів, що іноді дружина поводилася по-іншому. Часто на вихідних бігала до подруги. Я списував це на те, що вона і так весь тиждень займається дитиною, а відпочити від цього їй теж потрібно. Але тепер я зрозумів куди вона насправді бігала.

Ввечері я вирішив поговорити з дружиною. Оксана навіть не заперечувала, просто махнула на мене і сказала, що переїжджає до свого нового чоловіка і їй надоїло няньчитися з нами. Дочку я можу залишити собі. Я був шокованим такою поведінкою дружини. Я не вірив в те, що вона здатна на таке. Дружина просто гримнула дверима і сказала, що речі забере потім. Я був у розпачі та не знав, що мені робити. Адже донькою займалася Оксана весь цей час. Але в той момент я твердо вирішив для себе, що більше я бачити тієї людини не хочу. І доньку я не віддам для неї, навіть якщо прийдеться судитися.

Дружина повернулася за речами через два дні. Просто почала забирати все, навіть мікрохвильову забрала. Я не став заперечувати, нехай бере все, що хоче. Лише залишить нас з донькою в спокої. Коли остання валіза була зібрана, вона на прощання навіть на доньку не подивилася, просто гримнула дверима і її не стало в нашому житті. Я стояв по серед кімнати й не міг зрозуміти, як я міг не побачити в цій жінці таку гниль. Я для неї потрібен був лише через гроші. Навіть рідна дитина для неї нічого не значила. Тоді в той момент я вирішив для себе, що зроблю все можливе, щоб виховати доньку геть іншою, не такою як її мати.