Перейти до вмісту

Я був так зачарований своєю дружиною, що зовсім забув про те, хто я, що у мене теж є своє життя, і вона не крутиться тільки навколо Лілі.

Моя дружина і я живемо в шлюбі вже понад два роки. Треба зазначити, що одружилися ми вже членами суспільства зі своїми звичками, стереотипами й стандартами. Мене дуже приваблювала її незалежність і самодостатність, таке точно не зустрінеш у молодих дівчат.

Я був на сьомому небі від щастя. Вона була постійно зайнята то вивченням іноземних мов, то спортом, саморозвитком і роботою. Жінка, яку можна ставити в приклад, і я цим дуже пишався. Шалено кохав і поважав. Ще більше задоволення мені приносило те, що Ліля кохала мене.

Я був так зачарований своєю дружиною, що зовсім забув про те, хто я, що у мене теж є своє життя, і вона не крутиться тільки навколо Лілі. Постійно намагався приїхати раніше додому, приготувати їй вечерю, забратися в будинку і погуляти з собакою. Робив все, щоб бути для неї зручним і не забирати час на такі дрібниці. З часом я помітив зміни в її ставленні до мене. Вона перестала бути такою відкритою, пропав настрій, часто уникала мене.

У нас нарешті випав день, коли ми просто могли побути вдома на одинці. На вулиці лив дощ. Вже у звичному темпі, з самого ранку я взявся за прибирання, хоч Ліля і попросила мене ще полежати з нею в ліжку. Коли я відмовився, дружина вже не витримала:

Рома! Та скільки можна вже?! Ми з тобою не так давно в шлюбі, а ти перетворився на звичайного підкаблучника, який бігає хвостиком за дружиною і пилинки з неї здуває! Де той мужній чоловік, якого я полюбила, який міг одним тільки поглядом закрити мені рот під час істерик? У тебе така чудова робота, ти мав захоплення спортом і книгами. Мені не треба готувати, я можу і сама це зробити! Як не крути, існує безліч доставок і клінінг компаній. Зрозумій, ми з тобою зійшлися як двоє дорослих, сильних і незалежних людей, а зараз залишилась тільки одна. Я не хочу чоловіка, який буде себе так вести.

 

Читайте також Одного разу на небі скликали нараду, на якій були присутні Душі, які збиралися піти на Землю.

 

Після цих слів Ліля подивилася мені прямо в очі та мовчки вийшла. Ми не розмовляли до наступного дня. Я все ходив і думав. Мені було до болю прикро, адже я робив все це тільки з благими намірами. Потім поставив себе на її місце. Мені б точно не сподобалося, якби вона закинула всі свої справи, і жінка, якій я так захоплююся і пишаюся перетворилася на звичайну сіру домогосподарку.

Гірка правда відкрила мені очі. Не важливо, наскільки чисті твої наміри щодо інших людей, якщо вони їм просто не потрібні. Ми зійшлися в пару саме в цей момент, тому що були цікаві один одному. Всі мої захоплення, робота, соціальне коло зробив мене таким, який я є, і втратити себе було тільки моєю помилкою.

 

У відносинах основою є розмова. Він допомагає краще розуміти один одного, відкривати очі на речі, які ми можемо просто не бачити. А ще, не втрачати себе заради інших людей, нехай навіть і коханих.