Перейти до вмісту

Я часто помічаю, що Костя сидить на сайтах знайомств. Він може спілкуватися при мені з іншими жінками. Його анітрохи це не бентежить.

У 20 років я познайомилася з Костею. Йому на той момент було 24 роки. Я закохалася в нього з першого погляду. Ми багато часу проводили разом. Костя дуже красиво залицявся до мене.

Через півроку коханий зробив мені пропозицію.

Я була на сьомому небі від щастя. Так хотілося побути нареченою. Я була впевнена, що Костя ніколи мене не кине і вже тим більше не змінить з іншою жінкою.

Подруги заздрили мені. Такого жениха відхопила.

І гарний, і вірний, і веселий, і шкідливих звичок немає. Ідеальний одним словом. Я пишалася, що Костя мій чоловік.

Зіграли шикарне весілля. Жити стали зі свекрухою в її заміському будинку. І через три місяці після весілля я дізналася, що вагітна.

Напевно треба радіти, а я не можу.

З мене немов зняли рожеві окуляри. Я розумію, що чоловік мене не любить. Він добре ставиться до мене, не ображає, але ніякої пристрасті між нами немає. Вся його ніжність до мене пропала, наче її й не було.

Читайте також: Мені 50 і у мене нема сім’ї, завжди чекала кращого часу

Він вічно зайнятий своїми справами.

Я часто помічаю, що Костя сидить на сайтах знайомств. Він може спілкуватися при мені з іншими жінками. Його анітрохи це не бентежить.

На мої обурення, він просто говорить, що так розважається.

Однак, коли чоловік дзвонить і каже, що затримається на роботі, я уявляю собі страшну картину. Впевнена, що я у нього не одна.

В результаті сиджу вдома і чекаю, коли його величність чоловік зволить приїхати додому.

А це може бути і годину, і дві години ночі.

Життя з батьками чоловіка то ще випробування. Якщо свекор тихий і спокійний, то свекрухи все вічно не так. Потурає мною, як хоче. Я ще зобов’язана прибирати за всіма. Неначе влаштувалася хатньою робітницею до них.

Сиджу і реву. Ну навіщо я вийшла заміж?

В офіційному шлюбі я три місяці. Термін вагітності 4 місяці. Я не хочу цієї дитини, але позбутися від нього вже не можу.

Я могла б кинути все і піти від чоловіка, якби була одна. А так … Куди я з дитиною?

Мама живе в іншому місті і нічого не знає про мої проблеми. У неї серце хворе, та й сама вона виживає від зарплати до зарплати. І тут я ще з немовлям на її шию.

Залишатися з чоловіком теж поганий варіант. Не можу жити з людиною, яка мене просто не помічає і гуляє з іншими бабами.

Мені ще 21 років немає, а я вже примудрилася вляпатися по самі вуха.