Перейти до вмісту

Я чекаю дитину. Тільки от не знаю, від тебе, чи від Артура.

В будинку, де я живу, на другому поверсі є родина, з якою нещодавно трапилась пікантна ситуація. Родина складалась з двох братів та матері.

Скільки себе пам’ятаю, батька не бачила. Тільки періодично в жінки з’являлись залицяльники. Один з яких вже понад десять років живе разом з ними. Хлопці вже були дорослі, тому також інколи приводили додому дівчат. Одного вечора на сходах ми почули шум, крики. Хтось розв’язував сімейні питання не боячись осуду сусідів.

Я не та людина, якій до вподоби збирати плітки, але в цій ситуації, не почути про що була мова, було нереальним. Гул стояв настільки сильний, що чітко долинали слова, навіть крізь броньовані двері.

Десь з пів року назад, старший син Артур почав зустрічатись зі Сніжаною. Дівчина жила в сусідньому під’їзді, але про її родину нічого сказати не можу. На вигляд звичайні люди. Артур дівчину дуже любив, задаровував подарунками, приділяв багато уваги, ні в чому не відмовляв. Дівчина світилась від такого відношення.

Знаєте, бувають такі пари, на яких глянеш, й сам стаєш щасливим. Так ось, так виглядали разом Артур зі Сніжаною. У меншого брата також була дівчина. Але повна протилежність Сніжані. Така неприємна, груба…

Звали її Женя. Все було б добре, всі по парах, щасливі б мали бути, та Жені не йнялося щастя Артура й Сніжани. З Вовою вона була виключно з принципу, з ким набудь, аби не самій. Ніякими почуттями, чи благими намірами там й не пахло. Ось вона й вирішила, що якщо вона не має щастя, то його не має мати ні хто.

Читайте також Сирна запіканка

Женя почала простягати свої лапи до Артура. Коли вдома не було батьків, вона могла пройтись по квартирі в спідній білизні, підійти до Артура, обійняти, чмокнути в щічку. ЇЇ геть не турбувала присутність Сніжани та Вови. Деякий час всі намагались звести це на жарт. Артур неодноразово просив брата поговорити з дівчиною.

Вова робив спроби, чесно, але там було ніби об стіну горохом. В решті він не витримав, та розійшовся з нею. Навіщо йому дівчина, яка ніби з ним, але бажає іншого.

Вова звісно тяжко пережив розлучення, проте це був найкращий та єдиний вихід. Йому всі з самого початку говорили, що Женя не надійна, з нею потрібно бути обережним, а по можливості взагалі не зв’язуватись. Пройшов вже місяць з моменту розриву. Вова почав забувати дівчину. У Жені ж на цей рахунок була інша думка. Вона вирішила нанести візит “ввічливості”.

З повною впевненістю у своїх діях, вона подзвонила у двері. Відчинив колишній хлопець.

-Що ти тут забула? Ми з тобою все давно вирішили, іншого варіанту бути не може.

-А я гадаю, що може. Артур вдома? Потрібно всім разом поговорити.

-Повторюсь, нам немає про що говорити. Повертайся, звідки прийшла. До побачення.

-Я чекаю дитину. Тільки от не знаю, від тебе, чи від Артура.

З кімнати вийшов Артур, за ним Сніжана. Пара все чула, повторювати вдруге не потрібно було.

-Женя, я розумію, що ти вважаєш будь-які методи виправданими, проте це вже переходить всі межі! Ми з тобою ніколи не спали! Немає чого на мене наклеп робити! Я кохаю свою дівчину, ніколи б з нею так підло не вчинив! — Артур не витримав, та перейшов на крик. Вова та Сніжана стояли шоковані. Сніжана почала плакати.

Женя стояла на своєму. Сварилась з хлопцями довгих пів години. Доказувала що дитина від когось з них, тому вони мають вирішити, хто з них буде офіційно батьком, та одружиться з нею. Брати стояли на своєму до останнього. Аби ще не знали Женю, то можливо було допустити подібну ситуацію, проте в цьому випадку виключено. Терпінню Артура прийшов кінець.

-Ні хто з тобою одружуватись не буде! Якщо це дитина Вови, будуть тобі аліменти. Моє батьківство виключено 100%. Як народиш — зробимо тест на батьківство, а поки котись лісом, голубонько!

Хлопець гаркнув дверима, та пішов заспокоювати свою дівчину. Через дев’ять місяців Женя мала дитину. Ще через тиждень зробили тест на батьківство.

Яке було у всіх здивування, коли батьком не виявився Вова. Навіть не Артур. Це був чоловік, з яким зустрічалась мама. Його речі полетіли з вікна квартири, тієї ж миті, як Вова прочитав висновки аналізу. Бувають же такі дівчата, які ні з чим не розминаються…