Перейти до вмісту

Я дбав про Іру як про рідну доньку, а вона за 15 років так і не навчилась поважати мене.

Я жив зі своєю жінкою більше 15 років, ростив її донечку. Ми разом вирішували всі проблеми з її однокласниками, збирали її в відпустку з друзями, вчили їздити на велосипеді, читали казки перед сном.

Іноді було дуже важко бачити, як вона поверхнево до мене ставиться. Відкидає мої руки, коли я хочу її обійняти і підтримати.

Кидає мені в обличчя, коли я кажу їй, що дівчатам не можна це робити.

Вона познайомила мене зі своїм нареченим і повідомила, що у них буде весілля.

Мені повідомила, що весілля буде на 350 осіб. Забезпечував всі ці роки її я. Справжній батько дівчинки жодного разу не дав аліменти, забував про зустрічі з донькою.

Вони бачились раз 10 за ці 15 років, але дівчинка постійно чекала прихід цього героя.

Мені було неприємно, але я мовчав. Мовчав довгі роки.

Я попросив вписати 10 моїх близьких друзів і партнерів в список запрошених. Минув час я зустрів одного друга з цього списку. Але запрошення вони так і не отримали, лише повідомлення про те, що у нас буде весілля.

Також там вказали СПРАВЖНЬОГО ТАТА і маму.

Я був дуже розчавлений.

Я запитав у дочки, чому вона так вчинила. Вона сказала, що список і так був довгий і тому якщо хтось не прийде, то нехай мої друзі чекають і приїжджають.

Це був плювок в обличчя

Читайте також:У мене одна донечка. Матері не стало, коли Ніці було чотирнадцять. Можете уявити, яким це було для неї потрясінням. 

Увечері була репетиція весілля. Я вирішив сказати тост:

«Дякую тобі мій, дорогий наречений. Я такий радий, що ти відкрив мені очі на мою дочку. Я завжди вважав себе щасливим сім’янином, але був лише банкоматом. Я так і не став ЦИМ батьком, ним залишився той чоловік, якого ти бачила 10 раз в житті . Мене ніколи не цінували в цій родині. Моя думка так і не стала авторитетним. Бажаю Вам щасливого життя та здорових діток ».

Встав і пішов. Мовчки.

Подзвонив в банк і перевів свої гроші з загального рахунку на свій. Адже дружина ні дня так і не працювала.

Я поміняв номер телефону і про подальші події дізнався лише з чуток.

Дружина на наступний день побігла в банк знімати гроші, але їх там вже і не було. Дочка зажадала, щоб наречений оплатив весілля.

У будь-якому випадку бажаю їм щастя і здоров’я.

А я почав жити для себе…