fbpx

Я допомагав свої мамі фінансова, але через це, у мене виникли проблеми з дружиною. Галя докоряє мені кожний день, оскільки через це в нас діра в бюджеті. Нещадавно теща сказала мені, що тепер моя сім’я — це дружина і син, а вже ніяк не мама

Я виріс і жив в простій сім’ї та й зараз живу у провінційному містечку на середню зарплату. До одруження я жив з мамою, тому віддавав їй половину зарплати. Вона у мене вже старша і не може уже працювати на роботі, тому за мою зарплату та її пенсію ми харчувалися та платили за квартиру. Частину своєї зарплати я витрачав на власний розсуд — ходив в спортзал, витрачав на дівчат, іноді купував додаткові продукти додому.

Нещодавно я одружився, весілля ми не робили, а лише розписалися. У моєї Галі від першого шлюбу залишилася однокімнатна квартира, і я переїхав жити до неї. Також у неї є син від першого чоловіка. Так і живемо втрьох.

У Галі зарплата трошки більша ніж у мене. Вдома ми економимо на всьому, тому такі речі як спортзал тепер мені не по кишені. На жаль, ми до шлюбу не обговорювали питання грошей. Не робіть таких помилок, як і я.

У зимовй період, коли комунальні платежі виходять велі, моя мама не має змоги їх оплачувати. Спостерігаючи за тим, як моя мама не може звести кінці з кінцями, я вирішив повністю оплачувати комунальні платежі.

Читайте також: Потіють пластикові вікна. Причини та боротьба з цією проблемою

Але через це, у мене виникли проблеми з дружиною. Їй не подобалося, що я допомагаю мамі. Галя докоряє мені кожний день, оскільки через це в нас діра в бюджеті. Нещадавно теща сказала мені, що тепер моя сім’я — це дружина і син, а вже ніяк не мама. Запропонувала моїй мамі йти підробляти прибиральницею …

Внаслідок цього всього, шукаю підробіток для себе. Ми живемо у невеличкому містечку, тому поки що безуспішно. Вислуховувати це кожен день стає нестерпним, весь мозок вже винесли. Але я люблю Галю, і вона мене теж. Наріжним каменем є саме проблема грошей. Незнаю, що мені робити?

 

Позначки:
facebook