Перейти до вмісту

Я думав, дружина однаково відноситься до дітей, але з часом почав помічати недобре.

Я одружився вдруге в нас обох є діти. В мене донька семи років, а в дружини син, якому дев’ять років.

Моя донька часто залишається в нас ночувати, але живе з мамою. Дружина була не проти. Всіляко підтримувала мене. Казала, дівчинці потрібний батько.

Я думав, дружина однаково відноситься до дітей, але з часом почав помічати недобре.

Своєму сину вимагала влаштувати пишне свято на День народження, адже йому виповниться десять. Для неї це велика дата. Ми витратили купу грошей на декор дому, їжу, подарунки та клоуна.

Коли в моєї донечки мав бути День народження, дружина почала мямлити про економію грошей. Вона не вважає правильним витрачати стільки грошей на свята в такому малому віці.

Читайте також Домашня шаурма

Мене це образило. Я особисто дав колишній гроші на свято. Дружині нічого не сказав.

Прийшла пора збиратися в школу. На свого малого жінка грошей не пожаліла. Купила найдорожчу шкільну форму, брендовий портфель і торби канцелярії. Мою доньку вона не зібрала .

Я поцікався, чому вона так вчинила. Дружина відповіла, нехай мама її збирає, а в нас нова сім’я і треба гроші витрачати на них, тобто на неї та її сина. Але моя донька теж частина сім’ї. Цікаво вона дітей поділила.

Розмови не дали результату. Я вирішив виділяти дружині менше коштів. Вона обурилась. Почала скандалити. Довелось збрехати, ніби мені урізали зарплату. Сам потайки передаю гроші колишній дружині на свою доньку.

Сподіваюсь дружина не дізнається. Вона сама вирішила поділити дітей таким чином. Мені не приємно ховати гроші, але чому не рідній дитині я повинен давати більше, чим власній?