Перейти до вмісту

Я дуже люблю свого чоловіка, але зараз його лінь і байдужість до всього мене відштовхує. Думаю, що він просто егоїст і не думає ні про мене, ні про майбутнє нашої сім’ї.

Мій чоловік просто не хоче працювати на роботі, каже, що ми можемо прожити і на мою зарплату, можна бути щасливими і в скромних умовах. Це була остання крапля перед тим, як я вирішила подати на розлучення. Мені всього лиш 29 років, ще все життя попереду, а я не хочу прожити так своє життя.

У шлюбі з Олегом ми вже 4 роки, і за цей час нічого спільного ми з ним не нажили, окрім свідоцтва про шлюб. Йому вже 32, а у нього немає ні житла, ні машини, навіть хорошої роботи. Я працюю в офісі, помічником директора, зарплата трішки вище середньої, думала, що разом з Оегом візьмемо жило в іпотеку, але йому абсолютно байдуже.

Він у мене розумний, але дуже лінивий. От взяли його на офіційну роботу з хорошою зарплатнею, а через декілька місяців звільнили. Нещодавно я дізналася про те, що він іще кредит має, за який, він мені нічого не казав. Кохання – коханням, але я втомилася.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які здатні причарувати усіх жінок 

Я дуже люблю його, але зараз ось ця лінь і байдужість до всього Олега мене відштовхує. Думаю, що він просто егоїст і не думає ні про мене, ні про майбутнє нашої сім’ї.

Я кажу, що виходить, такими темпами він згоден жити на вулиці? А він каже, що якщо я люблю його, я повинна з ним жити навіть на смітнику, тому що любов – понад усе. Зараз нашу сім’ю рятує тільки моя зарплата –  17 тисяч отримую, але якщо б я жила наодинці, то мені треба було б меншу квартиру, менше коштів на продуктів, я б швидше якусь суму заощадила.

На початках, я сама шукала йому роботу, просила кудись влаштуватися, але в нього є тисяча відмовок і причин, щоб не працювати. Я не можу жити в такій невизначеності, тому вирішила розлучитися.