Перейти до вмісту

Я дуже розчарувалася у своєму чоловікові. Живемо у шлюбі ми вже 12 років, спершу була неймовірна любов, а після появи дітей пристрасть кудись пішла. Я виню в цьому чоловіка, оскільки він у вихованні наших малюків взагалі не брав участь

.У нас троє діточок. За цілий день стільки клопотів, що я просто нічого не встигаю, от хотіла вже через рік наймолодшого в садок влаштувати, тоді б мала більше часу на себе.

Після інституту я працювала на міжнародній фірмі, знаю 3 мови, однак мій декрет затягнувся. Чекала вже з нетерпінням, щоб знову піти на роботу і мати власні гроші, ох, якби ж я знала, що мене чекає. Одного вечора чоловік прийшов з роботи й заявив, що у нього вже протягом року є коханка. Сказав, що я постаріла і не викликаю в ньому колишнього трепету.

Читайте також: Такий лимонад приготувати надзвичайно легко та просто

Про розлучення ще не говорив, а сказав, що переїжає жити до коханки. Я ж призначила на сьогодні зустріч, а сама полетіла до матері в Париж. Та вже мені довгий час пропонувала роботу, вирішила спробувати. А от чоловік нехай побуде трішки з дітьми, за цих 8 декретних років я просто зійшла з розуму, хочу відпочинку, це такі ж його діти, як і мої, тепер його черга зайнятися вихованням.

Щойно прилетіла, телефон ще не вмикаю, адже чоловік там точно надзвонює. Дітей йому мала передати сусідка і мій привіт з Пражу. Про те, як живіть наші діти, і що їм потрібно, написала в спеціальній інструкції. Подивимося через пів рочку, що у нього і де постаріє.