Історії

Я хотіла не ідеального для життя, а того з яким була б щаслива

Велика кількість мужчин думають, що всі жінки хочуть з високою зарплатою з красими обличчям, та пресом. Та насправді в житті все по – іншому, жінкам потрібна увага та доброта.

Пам’ятаю, колись я була на побаченні та вигляд хлопця мені зовсім не сподобався. Це був не мій тип мужчини. Та після 15 хвилин розмови у мене, щось перевернулося в середині. Таких відчуттів я давно не відчувала. Я була здивована, бо я я справді влюбилася в цю людину. В нього не було ідеальної фігури тай носив він окуляри. Та на кожне побачення до нього, я мчала не мов ненормальна та моє тіло тремтіло поруч з ним.

Я відчувала, що я йому теж небайдужа, він поруч зі мною нервував та старався вгодити. Та незважаючи ні на, що я його дуже кохала. Хотілося цілувати, обіймати та бути весь час поруч з ним. Та на жаль він боявся відносин зі мною, всі йому казали, що я його покину бо я заслуговую на краще. Та мене ці плітки дратувати адже я знала, що крім нього мені ніхто не потрібний.

Читайте також: Смачна та соковита овочева запіканка з курячим філе, готується дуже швидко

Поруч з ним я була щаслива, я його кохала за щире та добре серце, мені подобалася його турбота та кохання, яке проявлялося в найменших деталях.

Я не хочу ідеального мені потрібен той, який зробить мене щасливою, свою рідну душу, хто буде поряд. Я хочу поряд з яким душевно буду розслаблена та спокійна. Те, що в нього в гаманці зовсім мене не хвилює. Мій чоловік має проявляти до мене свої почуття та не боятися відповідати за власні вчинки. Я знаю, що він готовий заради мене на все, і я також готова піклуватися та кохати його все своє життя. Чоловіки зрозумійте, що жінкам потрібна турбота та доброта. А не ідеальне тіло та крута машина. Досить часто є такі чоловіки пихаті та наглі, які ламають жіноче щастя та долю. Просто будьте добрими та щиро кохайте свою жінку!