Я хотіла пояснити мамі, що в цей момент нам такий подарунок не по кишені, як тільки ми будемо мати змогу, ми купимо їй те, що вона хоче.

Моя мама готувалася до свого день народження – їй мало виповнитися 60 років! Вона замовила ресторан та складала список гостей. Окрім цього вона також підготувала список бажаних подарунків.

Мене трохи вразили ці списки, адже подарунки були недешеві. В ньому були такі речі, як золотий браслет, холодильник та дорогий сервіз. Сестра працювала в магазинні з посудом, тому останній подарунок мати чекала від неї. Я ж вирішила зробити матері сюрприз, про який я нічого не розповідала. Я знала, що сестра Віка одразу все розповість матері.

Читайте також Виявляється мама не збирається сидіти з дітьми. Вона хоче пожити для себе, і в її плани не входить займатися малечею.

Мій чоловік рідко втручався в наші стосунки, але цього разу мені зробив зауваження, що браслет чи холодильник буде коштувати немало, враховуючи що мати написала вагу браслету – 10 грамів. Я цілком згодна зі своїм чоловіком і теж думаю, що мати переборщила.

Нам вона ніколи не дарувала дорогих подарунків, адже завжди наголошувала, що у неї немає грошей. Добре все зваживши, та порахувавши свої заощадження, я вирішила, що подарую мамі те, що можу собі дозволити, без ущербу для сімейного бюджету.

Цей день настав. В ресторані вже зібралися гості, а в центрі мати у вечірній сукні. Вона чекала, коли черга дійде до нас, адже була впевнена, що ми їй подаруємо щось цінне. Я вручила матері дуже гарний набір постільної білизни. Вона взяла подарунок та відвернулася від нас. За цілий вечір вона не сказала до нас ні слова.

На наступний день зранку нас розбудив телефонний дзвінок. Мама плакала в слухавку, казала, що такого вона від нас не сподівалася. Всі гості були повідомлені, що ми маємо їй подарувати золотий браслет або холодильник. А ми так принизили її своїм подарунком.

Я хотіла пояснити мамі, що в цей момент нам такий подарунок не по кишені, як тільки ми будемо мати змогу, ми купимо їй те, що вона хоче. Але матір відмовилася мене слухати. Вона лише сказала, що я невдячна донька. Не розумію, мені що потрібно було брати кредит на її ювілей?