Перейти до вмісту

Я йому сказала – або ми розлучаємося, або нехай купує квартиру і моїй доньці також.

Я йому сказала – або ми розлучаємося, або нехай купує квартиру і моїй доньці також.

Здавалось би, що жінки починають цінувати, коли втрачають. Проте через впертість я можу буквально опинитись на вулиці. Словом, у шлюбі я вже 15 років і ми з чоловіком маємо дітей, проте не спільних. У мене донька — Інеса, якій 19 років, а в нього син Назар, якому 25.

Вийшло так, що я вийшла заміж вдруге, коли Інесі було 5 рочків. Мій чоловік Михайло дуже полюбив доньку і прийняв її як рідну. Також він забезпечував і свого сина від першого шлюбу аж до повноліття. Я ж не працювала майже, а коли донька підросла, то я пішла працювати медсестрою на пів ставки.

У нас з Михайлом був просторий будинок у передмісті Львова, а тому я ніколи не скаржилась на те, як живу. На нашу річницю чоловік придбав мені машину, тому я почувала себе цілком вільно. Коли моя донька вже мала 18 років, то я почала думати за її майбутнє, а тому почала відкладати гроші їй на квартиру. А мій чоловік таке видав! Тепер не знаю як це сприймати.

Мені було так дивно, коли я почула про те, що син чоловіка одружується і хоче квартиру в центрі Львова, а чоловік погодився на таку покупку. Словом, чоловік придбав двокімнатну квартиру своєму синові, зробив там ремонт і досі допомагає. Я все розумію, але Михайло і першій жінці квартиру віддав і тепер синові купив, а що тоді моїй доньці?

Читайте також Усі 8 років, які я перебувала в шлюбі, я намагалася налагодити взаємовідносини зі свекрухою. Але, як кажуть, що одне тільки слово може погубити все. Всі наші відносини, над якими я так тряслася – всі вони зруйнувалися, від однієї тільки фрази: «Ти чужа».

Я розумію, що на пів ставки медсестрою я навіть на однокімнатну не назбираю, що вже говорити про щось більше. Мене обурила та ситуація, адже синові вже 25, йому легше в житті буде, ніж моїй доньці. Я образилась на чоловіка і поїхала жити до мами. Чому одній дитині все, а іншій — нічого. Михайло з моєю Інескою з самого дитинства, так казав, що вона йому як рідна, а тепер що?

Я переживаю за майбутнє моєї дитини, а тому дуже незадоволена цим. Чоловік каже, що не може купити дві квартири, хоч би як це хотів. Каже, що доньці всього 19, їй ще рано думати про окреме житло. Я так не вважаю. Він забезпечений і може дозволити купити квартиру ще й доньці.

Я думаю над розлученням. Дзвонила до подруги, а та каже, що чоловік не повинен моїй доньці нічого, але я так не вважаю!

Чоловік занадто багато приділяє уваги синові і у всьому йому допомагає. Не можу уявити, що буде, коли будуть внуки. Моя донька теж заслуговує на квартиру!