Я люблю його за те, який він, а не за те, що він має. Для мене він найкращий.

З ним я познайомилася в соціальній мережі. Йому сподобалися мої фото й він написав першим. Ми довго переписувалися, а потім я погодилася на зустріч. Для мене він був особливий, адже такого цікавого співрозмовника я ще не зустрічала. І його ставлення до мене було не таке, як в інших.

Ми говорили з ним про все: від стилів музики до поглядів на життя. Я хвилювалася перед першою зустріччю, але вже дуже хотіла його побачити. Я спитала, де він проживає, адже можу його підібрати на машині. Хлопець мені відповів, що він і сам за кермом.

Вадим приїхав по мене на хорошій іномарці, машина була не розкішна, але хороша. З того дня ми почали зустрічатися. Як не дивно, наші зустрічі відбувалися в той самий день і час. Я приїжджала по нього, або він їхав до мене. Він просто обожнював мене, дарував дорогі подарунки, хоча я і не наполягала на цьому.

Читайте також Домашні чіпси.

Я не зустрічала у своєму житті ще такого турботливого хлопця. Я відчувала себе з ним, просто богинею … Одного разу він вийшов ненадовго з квартири, сказав, що піде за сигаретами. Його не було надто довго. Втомившись чекати, я вийшла сама. Побачила його в під’їзді …

В цей момент він тримав в руці одну троянду, а не величезний букет, який дарував мені завжди. Його вигляд мене розчулив: він схилив голову і плакав.

В машині я хотіла його заспокоїти, і тоді він вирішив мені у всьому признатися. Як виявляється, насправді у нього немає ні грошей, ні автомобіля, ні квартири. За цей період часу, проведений зі мною, він витратив усі заощадження та й зараз у боргах.

Я сіла поруч. Обняла його і сказала, що все буде добре. Він мене дуже любить, і я його теж. Мені не потрібен інший, я ще ніколи не була така щаслива як з ним.

Я сама маю все, що потрібно. І йому допоможу встати з колін. Я люблю його за те, який він, а не за те, що він має. Для мене він найкращий.