Перейти до вмісту

Я надіялася, що Андрій попросить вибачення і повернеться до мене. Але все було марно, він навіть і не думав відновлювати стосунки, я як і раніше залишалася одна

З Андрієм ми були дуже щасливі. Зустрічалися ми 5 років і планували одружитися. Але одного дня, я відчула, що Андрій віддалився від мене, часто шукав причини, щоб не зустрічатись, не відповідав на мої дзвінки та повідомлення.

Це був наш останній вечір удвох. Він запросив мене у ресторан, і сказав, що між нами все скінчено і кохає він іншу дівчину, з якою готовий створити сім’ю.

Я дуже переживала, плакала і намагалася частіше потрапляти йому на очі, щоб він бачив як мені погано без нього. Але все було марно. Тоді я вирішила для себе, що більше я не буду за ним бігати і почала шукати собі нового хлопця. Я часто ходила з дівчатами гуляти, і все ж таки познайомилася з молодим чоловіком.

Мені з ним було весело, він був дуже уважний до мене, дарував квіти, робив компліменти. Одного вечора, коли він провожав мене додому, то сказав, що я йому дуже подобаюся і він хоче зі мною зустрічатися. Я бачила, що Олегу закоханий і хоче серйозних відносин. Але я розуміла, що взаємністю йому не можу відповісти, адже почала я спілкуватися з ним тільки, щоб колишньому показати, що я теж можу бути щасливою.

Гуляючи в парку з Олегом, я випадково зустріла Андрія. Він привітався до мене, почав розпитувати як у мене справи та сказав, що з дівчиною розійшовся і зараз у нього не має серйозних стосунків. У ту хвилину, я дуже зраділа такій новині.

Читайте також: Корисний та смачний десерт: гарбуз запечений в духовці, з лимонною карамеллю

Того ж вечора, я вирішила, що теж хочу розійтись з Олегом. Коли він мене підвів під будинок, сказала, що розлучаюся з ним. Нічого пояснювати йому не хотіла, а просто обняла його і побігла додому.

У мене була надія, що Андрій попросить вибачення і повернеться до мене. Олег ще довго не давав мені спокою, дзвонив, хотів зустрітися, поговорити, але я не хотіла з ним відновлювати стосунки. Пройшло трохи часу і він потихеньку  відстав від мене.

Від Андрія дзвінка не дочикалася. А повертаючсь з роботи, я зустріла його на вулиці. Він як і раніше дивився на мене закоханими очима. Розповів, що недавно поміняв роботу і там познайомився з молоденькою співробітницею і вони стали зустрічатися.

А я мовчки стояла, тому що не мала чим з ним поділитися, адже у мене в житті нічого не помінялося, я як і раніше залишалася одна. Тоді я зрозуміла, що це були тільки мої мрії, а Андрій навіть і не думав мене повертати і відновлювати стосунки …