Перейти до вмісту

Я навіть уявити собі такого не могла, коли виходила заміж за кохану людину, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини.

Я навіть уявити собі такого не могла, коли виходила заміж за кохану людину, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама. Я не могла повірити, бо чоловік, як і раніше, був уважним і турботливим, але як виявилося пізніше, він просто відчував себе винуватим і таким чином хотів загладити свою провину.

Зраджував він мені, як буває в примітивних серіалах, з моєю найкращою подругою, яка часто бувала у нас, знала все про наші відносини в сім’ї, про проблеми. От вона і вирішила цим скористатися.

Читайте також Не можу переступити через себе. У мене є лише одна мати, і свекруха, хоча вона і мама мого чоловіка, для мене все ще чужа людина.

Любі приємно було усвідомлювати, що вона краща за мене, що мій чоловік вибрав її. Вона не думала про те, що руйнує мою родину. Я не вірила в його зраду, поки випадково не почула його розмову з нею по телефону.

Руслан навіть не став виправдовуватися, сказав тільки, що це я у всьому винна, не треба було запрошувати її постійно до нас в гості. Я отетеріла від такого нахабства з його боку. Виходить, що для збереження сім’ї я повинна була захистити його від спілкування з усіма знайомими жінками?

Чоловік просив вибачення, але я зібрала його речі і випровадила його до неї. Квартира моя і я могла собі це дозволити. Мені було дуже боляче його втрачати, страшно залишатися самій з дитиною, але ще гірше було жити з ним далі, бо як розуміла, що пробачити зраду я не зможу, а він постійно буде думати про неї і жаліти, що втратив.

Я вирішила надати йому можливість бути з нею і порівняти, що сімейні відносини і зустрічі крадькома – різні речі. Я думаю, що з часом і подруга зрозуміє, яке щастя їй привалило. Закінчиться романтика, і настануть такі ж будні, як і у мене були з ним. Це і постійне невдоволення, і брак грошей, тому що десь підробити він вважав приниженням його особистості, і вимоги, щоб все було прибрано і приготовлено, при цьому допомоги з його боку вона ніколи не дочекається. Не знаю, хто в цій ситуації виграв, а хто програв, час покаже.

Хоча я припускаю, що з іншою жінкою він буде не таким, як зі мною. Але шанси такого розвитку подій малі, бо люди, у своїй більшості,
не міняються