Перейти до вмісту

Я не обманюю тебе і за онуком дуже скучила, але дійсно не має можливості

Має Марія всього лиш одного сина, який практично їй не допомагає. Іван впевнений, що матір все придумує, щоб привернути до себе увагу. Виховувала Марія Степанівна сина без чоловіка, тому йому довелося рано стати самостійним й після школи майже одразу пішов на роботу. Зараз він одружений й забезпечує свою сім’ю. Вважає, що матір прикидається, а він на її вибрики витрачати гроші не буде.

Читайте також Життя в тому домі не було. Вони постійно ображали і її і стареньку свекруху.

Сама ж Марія не говорить сину про свої витрати, розповідає лише в загальному, вона вже й не очікує допомоги від Івана. Нещодавно син запросив матір в гості, адже проживають вони в різних містах, відстань в декілька сотень кілометрів. От і говорить Марія сину, що у неї грошей взагалі практично не залишилося після останнього лікування, навіть не має за що купити квиток на поїзд.

«Ну ось завжди так! Ти ж пенсіонерка, у тебе всякі пільги, субсидії! Що ти весь час прибідняєшся? Що, ти ходити не можеш? На поїзд сісти важко» – не витримав Іван.

«Синку, я ж люблю тебе, а ти так говориш. Я не обманюю тебе і за онуком дуже скучила, але дійсно не має можливості» – засмутилася жінка.

«Людина, яка чогось хоче, це отримає, а ти просто так за нами скучила!» – відповів син.

«Я вже приїду наступного місяця, коли буде пенсія, спробую трішки відкласти коштів. Та в мене тої пенсії зовсім мало» – пояснювала Марія. «Не шукай собі виправдання! Так і наступного місяця приїдеш, як цього. Можеш дзвонити лише в тому випадку, якщо будеш мати квитки на руках» – гордо сказав Іван і кинув слухавку. намагається достукатися до свідомості хлопця мама.

Після цієї розмови жінці геть погано стало, правда, лікарі допомогли. От я думаю про Івана і не розумію, як можна так поводитися зі своєю ненькою. Нехай сам попробує прожити за ті копійки, що Марія отримує. Субсидії, пільги? Стривайте, Іван теж колись постаріє, хотіла б подивитися я на його обличчя, коли йому таке скаже син!