Перейти до вмісту

Я не розуміла чому моя мама вирішила віддати подарунок своїй невістці

З нами нещодавно сталася дуже дивна ситуація. У нас велика родина, тому всі свята ми святкуємо разом. І так сталося, що день народження мого брата якраз перед новим роком.

І ось ми поїхали на день народження до мого брата, де була вся наша родина. Відсвяткували ми дуже гарно та весело. На столі були дуже смачні страви, які приготувала його дружина власноруч. Але моя мама найбільше виділяла та пишалася хлібом, який спекла її невістка. Він і справді був дуже смачний та не такий як у магазині чи навіть у пекарні, набагато смачніший та ароматніший. Ще на дні народженні у свого брата я вже знала, що буду дарувати своїй мамі на новий рік. Я була впевнена у подарунку — це буде 100 відсотків нова та сучасна хлібопічка.

І ось після дня народження до нового року залишився тиждень. Весь цей тиждень я шукала гарно та якісно хлібопічку для своєї мами, ми з чоловіком їздили у всі магазини електроніки нашого міста, багато сиділи на різних сайтах, перевіряли відгуки та обирали ту, яка буде найкращою. І ось через стільки багато часу, витраченого на підбір подарунку для моєї мами на новий рік, ми все ж обрали саме ту хлібопічку, яку вважали найкращою.

Я не стала чекати новорічної ночі та подарувала наш подарунок раніше. Звичайно мама була дуже радісна та майже одразу стала випробувати її нову техніку та пекти хліб. Але, коли ми прийшли святкувати до моїх батьків новий рік, я у мами на кухні побачила замість цієї нової та сучасної хлібопічки, яку подарували ми, стару дуже брудну та зовсім непридатну до функціонування хлібопіч, яка скоріше за все належала дружині мого брата.

Читайте також Притча про «Хлопчика і Грушу»

Я одразу не стала підходити до мами та питати куди вона поділа наш подарунок, а підійшла до дружини брата і поцікавилася чому їхня хлібопіч стоїть вдома у моєї мами. На що отримала відповідь, що мамі вона не потрібна, тому її невістка забрала собі. І моя мама сказала, що вона не розбирається у техніці, тому вирішила віддати дружині брата, адже вона їй потрібніша.

Я не розуміла чому моя мама вирішила віддати подарунок своїй невістці, бо раніше вона ніколи такого не робила. Тому звичайно я вирішила піти й спитати у моєї мами, чому вона так вчинила. А як виявилося насправді, невістка виклянчила у неї цю хлібопіч. Вона пояснила це так, що моя мама не пече хліб, а якщо і пече, то дуже, дуже рідко. А невістка, майже кожного дня займається на кухні й у її господарстві ця хлібопічка буде потрібною.

Звісно мене дуже обурила така поведінка дружини мого брата, особливо те, що вона мене надурила та забрала дуже дорогий подарунок моєї мами. Вона вчинила як справжня егоїстка, тому після всіх свят я негайно пішла до них та влаштувала скандал і обміняла хлібопічки назад, повернувши моїй мамі нову.

Родина брата на мене образилася і вони перестали говорити зі мною, хоча живемо ми, в одному під’їзді й бачимося дуже часто. Але мені все одно на них, адже вони тут вчинили дуже гидко. В цій ситуації я не вважаю себе винною, а навпаки думаю, що дружина чоловіка вчинила дуже підло.